نسخه آزمایشی
Menu

معاون استاندار

هيچ چيز غير از سخت هاي گيري هاي اداري مانع ورود سرمايه گذاري به استان نيست

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: مديران بايد با تلاش ويژه به دنبال ايجاد اشتغال در استان باشند و در جلسات مربوط به اشتغال و ستاد تسهيل توليد، حضوري مستمر داشته باشند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس رضا رحيمي در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان، افزود: مديران در استان كاري مهمتر از تلاش براي ايجاد اشتغال ندارند و از مهمترين جلسات استان همين كارگروه هاي اشتغال و ستاد تسهيل و رفع موانع توليد است.

وي با اشاره به ظرفيت ها و پتانسيل هاي گسترده استان در بخش هاي مختلف، گفت: كرمانشاه با اين همه پتانسيل و منابع خدادادي چرا بايد داراي بالاترين نرخ بيكاري باشد؟ هیچ چیز غیر از سخت گیری های اداری نمی تواند مانع از سرمایه گذاری و ورود سرمایه گذاران به استان شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري تاكيد كرد: همه مديران وظيفه دارند كه زمينه هاي جذب و ورود سرمايه گذاري به استان را كه نقش بسيار موثري در ايجاد شغل دارد، تسهيل كنند.

وي با بیان اینکه نسبت به جوانان کرمانشاهی مسئول هستیم، گفت: باید روند صدور مجوزها برای سرمایه گذاران در استان تسریع شود و همه بايد كمك كنند سرمايه گذاران با آسودگي خاطر در استان اقدام به سرمايه گذاري نمايند.

در اين جلسه مسائل و مشكلات مربوط به چندين طرح توليد و اقتصادي، مطرح و تصميمات لازم براي حل مشكلات اين واحدها اتخاذ شد.

 اوقات شرعی
آب و هوا