نسخه آزمایشی
Menu

قائم مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی:

هر گونه پيشنهاد استاندار كرمانشاه در مناطق زلزله زده در زمينه امهال وام ها پيشنهاد بانك مركزي تلقي مي شود

قائم مقام بانک مرکزی جمهوری اسلامی گفت: هر گونه پيشنهاد استانداركرمانشاه در خصوص چگونگي امهال وام ها در مناطق زلزله زده پيشنهاد بانك مركزي تلاقي مي شود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ دكتر اكبر كميجاني در نشست با شورای عالی بانک ها كه با حضور استاندار كرمانشاه و دکتر تابش -رییس بنیاد مسکن و در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد، افزود: هر گونه تلاش و اقدامي كه روند پرداخت تسهيلات در مناطق زلزله را تسهيل كند، انجام خواهيم داد.

وي بيان داشت: در خصوص چگونگي امهال وام ها در مناطق زلزله زده چنانچه استاندار محترم كرمانشاه به هر گونه تشخيص دهند و پيشنهاد كنند آن موضوع به عنوان پيشنهاد بانك مركزي تلقي خواهد شد.

وي همچنين با اشاره به مشكل بيكاري استان گفت: ما تصميم داريم كه با توجه به مشكلات استان تسهيلات بيشتري به اين استان اختصاص پيدا كند.

وي همچنين در خصوص برنامه هاي پيش بيني شده براي حمايت از توليد و رونق گفت: امسال در برنامه داريم كه بيش از 50 هزار ميليارد تومان تسهيلات براي حمايت از توليد و رونق در سطح كشور اختصاص پيدا كند.

كميجاني همچنين از كاهش نرخ سود تسهيلات در بافت هاي فرسوده از 8 درصد به 6 درصد خبر  داد.

وي در پايان گفت: با تصميماتي كه براي امسال گرفتيم تمامي بانك ها را در پرداخت هزينه ها مربوط به تبليغات و چاپ سررسيد منع كرديم و كل هزينه هاي اين موضوع را به مناطق زلزله زده اختصاص داديم.



اوقات شرعی
آب و هوا