نسخه آزمایشی
Menu

معاون اقتصادی استانداری:

مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانکها در استان حل شده است/ بهبود فضای کسب و کار میزان سرمایه گذاری در کرمانشاه را افزایش داد


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: استراتژی اصلی تیم اقتصادی استان در سال گذشته حفظ واحدهای موجود و احیای واحدهای تولیدی راکد بود و دستاوردهای مهمی نیز حاصل شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ هدایت حاتمی رفع مشکل ۲۳ واحد تولیدی تملیکی توسط بانکها را کاری بسیار مهم در راستای حمایت از تولیدکنندگان و‌احیای واحدهای راکد ذکر کرد و‌ اظهار داشت: بر اساس ارزیابی صورت گرفته میزان اثربخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بسیار مطلوب بوده و علاوه بر کسب رتبه برتر در کشور با احیای ۱۹۳ واحد راکد در سال گذشته، ۷۵ درصد مصوبات نیز برای حل مشکلات تولیدکنندگان اجرایی شده است.

 معاون اقتصادی استاندار افزود: از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود برای رفع موانع تولید استفاده خواهیم کرد ولی وظیفه همه ما تمکین از قانون است و در چارچوب مقررات فعالیت خواهیم کرد.

وی وجود فضای مناسب کسب و کار را برای جذب سرمایه بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: در موضوع بهبود فضای کسب و کار باید فضاسازی مطلوب از جریان های مثبت برای توسعه منطقه شکل گیرد و نباید از یک مشکل کوچک فضای منفی بزرگی ایجاد کرد.

معاون اقتصادی استانداری کاهش نرخ بیکاری، بهبود رتبه کسب و کار، کاهش نرخ تورم و افزایش سرمایه گذاری را نتیجه تلاش مضاعف و‌ همت والای مردم و‌ مسوولین برای توسعه استان دانست و‌ بیان داشت: تقاضا دارم با وجود بهبود شاخص های کمی و کیفی توسعه استان، نباید با گزارش های کذب قضاوت های مردم را منفی و تصویر کرمانشاه را مثبت نشان ندهيم.