نسخه آزمایشی
Menu

دكتر كريمي:

مديران خلاق و هوشمند مي توانند از تنگناهاي اقتصادي فرصتي بر توسعه بسازند

دکتر کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه صبح شنبه ۹ آذرماه در نشست کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان کرمانشاه که با حضور مدیران و کارشناسان عضو این کمیته برگزار شد؛ اظهار داشت: در سال جاری شاهد دو رویداد مهم؛ سیل ویرانگر فروردین ماه و بازگشایی مرز تاریخی خسروی برای عبور زوار در ایام اربعین حسینی (ع) بودیم.

 وی افزود: خوشبختانه مدیریت ارشد استان با یک برنامه‌ریزی همه جانبه و مناسب توانست با سربلندی این دو آزمون مهم را پشت سر گذارد و از این رویدادها برای توسعه استان فرصت سازی کند.

دکتر کریمی در ادامه عنوان کرد: انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی، دیگر رویداد بسیار مهم و سرنوشت ساز در سال ۹۸ است. بی گمان برگزاری مناسب و شکوهمند این انتخابات یکی از مهم ترین اولویت های استان در ماه های پایانی سال است.

معاون استاندار بیان کرد: از مدت ها قبل و بر اساس برنامه زمان بندی شده وزارت کشور، کار برنامه ریزی برای برگزاری مناسب این رویداد مهم در قالب ستاد انتخابات استان و کمیته های زیرمجموعه، با جدیت تمام آغاز شده است.

وی ادامه داد: پیش‌بینی‌ها و برآوردهای لازم پیرامون اعتبارات و امکانات سخت افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای برگزاری انتخابات از مدت‌ها قبل در کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان، آغاز شده و همچنان در حال انجام است.

دکتر کریمی در ادامه به تشریح وضعیت اقتصادی کشور و تنگناهای موجود پرداخت و گفت: تحریم های گسترده و ظالمانه آمریکا مشکلاتی را برای اقتصاد کشور ایجاد کرده است ولی بی گمان با یک مدیریت خلاق و هوشمندانه می‌توان از این تنگناها عبور کرد و این تحریم‌های اقتصادی را به فرصتی برای توسعه کشور در ابعاد مختلف تبدیل کرد.

رییس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان عنوان کرد: مدیران دستگاه های مختلف باید با خلاقیت و اتخاذ تدابیر هوشمندانه از منابع موجود به بهترین شکل ممکن برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند و با حضور حداکثری مردم بهره بگیرند.

دکتر کریمی افزود: ادارات، سازمان ها و فرمانداری ها و بخش‌داری های استان از امکانات و تجهیزاتی برخوردارند که از مجموع آن ها در انتخابات آینده به بهترین شکل استفاده خواهیم کرد و کمبودهای احتمالی در شهرستان ها نیز از طريق مرکز استان تامین خواهد شد.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه