نسخه آزمایشی
Menu

معاون استاندار:

فرهنگ بسيجي منجر به شكست دشمنان در همه عرصه ها شده است


معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استانداري گفت: امروز ايران اسلامي به دليل مقاومت و ايستادگي در مقابل استكبار به عنوان سمبل مقاومت در جهان شناخته مي شود و فرهنگ ناب بسيجي منجر شده كه كشور در مقابل همه كوران ها و توطئه هاي دشمنان ايستادگي كند و همين فرهنگ شكست دشمنان را در همه عرصه ها به دنبال داشته است.

به گزارش واحد خبر اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ محمد ابراهيم الهي تبار در همايش باشكوه بسيجيان حوزه كارمندي امام موسي كاظم (ع) كه با حضور فرماندهي سپاه حضرت نبي اكرم (ص)، فرماندهي حوزه كارمندي امام موسي كاظم (ع) و بازرس ويژه استانداردر سالن تدبير استانداري برگزار شد،  افزود: بسيجيان با رشادت ها، شهامت ها، شجاعت ها و همه خوبي هاي خود باعث عزت و استقلال ايران اسلامي شده اند و با وجود نهاد بسيج،  دشمن در طراحي توطئه ها عليه انقلاب اسلامي ناكام مانده است.

وي با بيان اينكه طبق فرمايش امام خميني(ره) بسيج شجره طيبه است،  اظهار داشت: سال 1358 كه انقلاب اسلامي تازه شكل گرفته بود و هنوز جنگ تحميلي عليه ايران شروع نشده بود،  رهبر كبير انقلاب اسلامي با دورانديشي، بصيرت و جهان بيني خود فرمان تشكيل اين نهاد انقلابي را صادر كردند كه اين نهاد در همان مقطع تاريخي شكل گرفت.

وي با بيان اينكه امام خميني(ره) زيباترين كلمات را در خصوص بسيج با مصداق ايثارگري،  اخلاص،  فداكاري، عشق به ذات حضرت حق، شجره طيبه، مدرسه عشق، شهادت طلبي، شهامت و... بكار بردند گفت: تمام اين ويژگي ها در بسيج نهفته است و با وجود بسيج بود كه كشور در مقابل تجاوز كشور عراق كه از سوي 20 كشور جهان حمايت مي شد،  به پيروزي رسيد.

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استانداري با بيان اينكه استكبار بارها شيوه هاي مختلفي را براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي بكارگرفته اند، گفت: دشمن از شيوه هاي نظامي به محدويت ها و تحريم هاي شديد به منظور كاهش تاب آوري اجتماعي و اقتصادي مردم روي آورده اما امروز ايران اسلامي به دليل  مقاومت و ايستادگي در مقابل استكبار به عنوان سمبل مقاومت در جهان شناخته مي شود و فرهنگ ناب بسيجي منجر شده كه كشور در مقابل كوران ها و توطئه هاي دشمنان ايستادگي كند و همين فرهنگ شكست دشمنان را در همه عرصه ها به دنبال داشته است.

الهي تبار تصريح كرد: امروز مرزهاي ايران اسلامي به اقصي نقاط جهان گسترش پيدا كرده و همين فرهنگ بسيجي لرزه بر تن استكبار افكنده است.

وي تاكيد كرد: بايد رفتار و حركت همه ما به گونه اي باشد كه يادآور كساني باشد كه جان شيرين خود را فداي اهداف انقلاب اسلامي كردند و دشمنان بدانند زماني كه كيان انقلاب اسلامي هدف قرار بگيرد همه ما با شجاعت و شهامت دفاع خواهيم كرد و اجازه كوچكترين دخالت و توطئه اي را به دشمنان نخواهيم داد.

وي همچنين با اشاره به برگزاري يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اسفندماه سالجاري گفت: مردم شريف ايران اسلامي در دوم اسفندماه حماسه اي ديگر خلق خواهند كرد و با حضور در پاي صندق هاي اخذ راي اراده خود را براي دفاع از آرمان هاي انقلاب اسلامي به همگان نشان خواهند داد.