نسخه آزمایشی
Menuفرماندار شهرستان هرسین از شستشوی ۱۲ کیلومتری خطوط شبکه آبرسانی شهر هرسین خبر داد


‍ طی نشستی با حضور عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین و علیرضا کاکاوند مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه مسائل و مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار هرسین در این نشست از شستشوی ۱۲ کیلومتری شبکه آبرسانی شهر هرسین خبر داد و بیان داشت : ته نشین شدن گل و لای مربوط به کدورت گذشته آب شرب این شهر در شبکه آبرسانی باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان شده بود و این مشکل همچنان در بعضی از محلات و همزمان با افزایش و کاهش فشار آب ادامه دارد.

کنجوریان همچنین ادامه داد : شستشوی شبکه آبرسانی در حدود ۳۰ کوچه و محلات بزرگ و مختلف شهر هرسین که دارای بیشترین مشکل بودند طی دو مرحله انجام شده است و این عملیات در فازهای بعدی همچنان ادامه خواهد داشت.

در این نشست همچنین مشکلات و توسعه مجتمع های آبرسانی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

لازم بذکر است انجام ساخت و سازهای غیر قانونی بر روی بخشی از شبکه قدیمی فاضلاب روستای چشمه کبود و همچنین مسدود شدن منهول ها و بخشی از مسیر هدایت فاضلاب این روستا باعث جاری شدن فاضلاب در معابر روستا و ورود آن به منازل مردم شده بود که با پیگیری های انجام شده توسط فرماندار و ۱۵۰ متر لوله گذاری و شستشوی شبکه این مشکل مرتفع گردید.

فرماندار شهرستان هرسین در پایان این نشست از مدیرکل محترم آب و فاضلاب استان کرمانشاه و رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان هرسین بخاطر اقدامات انجام شده و همچنین آبرسانی به ۱۹ روستای بخش بیستون در دهه فجر تقدیر کرد.