نسخه آزمایشی
Menu

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

سمن‌ها نقش موثري براي پيشبرد برنامه ها در جامعه دارند


مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: سمن ها نقش موثري در اجراي برنامه هاي توسعه اي در جامعه دارند لذا بايد تلاش كنيم تا سمن‌ها را به جایگاه واقعی خود در جامعه برسانیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ فریبرز نجفی‌مهر در انتخابات اعضای هیات‌ اندیشه‌ورز، اظهار داشت: با توجه به اینکه بیشتر گلایه سمن‌ها از کم‌توجهی مدیران است ما باید دلسردی و رکود را از تشکل‌های مردمی کم کنیم و دست به دست هم دهیم تا سمن‌ها را به جایگاه واقعی خود در جامعه برسانیم.

وی افزود: متاسفانه امروز بسیاری از مدیران از برون‌سپاری امور به تشکل‌های مردم‌نهاد واهمه دارند و این در حالی است که ما خیلی تلاش کرده و می‌کنیم تا این فضا را از بین ببریم.

وي تصريح كرد: سمن‌ها باید فارغ از سیاسی کردن مباحث اتفاقات جامعه را به مدیران انتقال دهند چون امروز جای خالی گروه‌های مرجع و شنیدن صحبت‌های آنها در جامعه احساس می‌شود.

در اين مراسم «امیر کرمیان» و «محمد ثمری» به عنوان نمایندگان سمن‌های حوزه فرهنگی، مذهبی و گردشگری در هیات‌ اندیشه‌ورز سمن‌ها انتخاب شدند تا اعضای هیات اندیشه‌ورز سازمان‌های مردم‌نهاد استان کرمانشاه به ۱۴ عضو برسد.