+ 0 -
ADA

استاندار کرمانشاه:

دولت و اصناف همراه و همدل هستند / بازاریان خدمات ۴۳ ساله نظام اسلامی را برای مردم بازگو کند / کرمانشاه سال‌ها گرفتار رهاشدگی بوده است / ساکتین دیروز، با بی انصافی خدمات دولت مردمی را انکار می‌کنند


استاندار کرمانشاه خواهان مشارکت فعال اصناف در جهاد تبیین شد و گفت: اصناف خدمات درخشان نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی و نظامی در طول بیش از ۴ دهه را برای مردم بازگو کنند و سیاه‌نمایی‌ها و دروغ‌پردازی‌های دشمنان را نقش برآب کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" در آیین بزرگداشت روز ملی اصناف که روز یک تیرماه با حضور معاون اقتصادی استاندار و فعالان و مدیران بخش خصوصی و اصناف کرمانشاه برگزار شد؛ اظهار کرد: اصناف در همه عرصه‌ها از جمله پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و در بحران های مختلف مانند سیل، کرونا و امر خداپسندانه کمک به نیازمندان، حضوری درخشان و ماندگار داشته است.

وی افزود: اصناف یک پل ارتباطی میان دولت و مردم است و دولت هم همیشه در نقش یک حامی و پشتیبان برای بازاریان ظاهر شده است.

استاندار کرمانشاه مشتری مداری را یک الگو برای اصناف دانست و گفت: بازاریان همیشه از متدین ترین اقشار جامعه بوده‌اند و بر اساس این اعتقاد قوی همیشه خدمتگذار مردم و یاری دهنده اقشار ضعیف جامعه بوده‌اند.

وی بر خدمات گسترده نظام در استان کرمانشاه تاکید کرد و گفت: تصویر کرمانشاه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست و باید خدمات جمهوری اسلامی به کرمانشاه برای همگان بازگو شود.

امیری مقدم زیر سئوال بردن خدمات دولت و ناامید کردن مردم را یک خیانت و به سود دشمن دانست و گفت: دولت مردمی دکتر رئیسی شبانه روزی در حال خدمت به مردم و حل مشکلات کشور است و روا نیست در شرایطی که دشمن همه جانبه بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در حال توطئه است با سیاه‌نمایی و زیر سئوال بردن خدمات دولت، دل دشمنان را شاد کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش عزم دولت برای گرفتن مالیات از شرکت های دانه درشت و فراری از پرداخت مالیات، ستود و خاطرنشان کرد: دولت همزمان حامی اصناف است و در تلاش است که مالیات در نظر گرفته شده برای آن ها عادلانه و مناسب باشد.

استاندار با تاکید بر اینکه کرمانشاه سال ها گرفتار رهاشدگی مدیریتی بوده، در ادامه گفت: ۴ سال تمام برای اجرای طرح توسعه فرودگاه کرمانشاه کاری نشده است و متاسفانه امروز حجاج کرمانشاهی از تهران به آیین حج اعزام می شوند.

وی گفت: پروژه ای که آن زمان با ۸۰ میلیارد تومان اجرا می‌شد، امروز نیازمند چند برابر این بودجه است و با وجود همه سختی این پروژه را امسال انجام می‌دهیم.امیری مقدم گفت: برای رفع نقص خط انتقال آب گاوشان به کرمانشاه ۱۰ سال هیچ کاری نشده بود و در دولت مردمی این کار بزرگ صورت گرفت.

وی ادامه داد: سند نفت و گاز استان کرمانشاه در حد یک نوشته باقی مانده بود و کاری برای اجرایی شدن آن نشده است و در این دولت با جدیت تمام به دنبال اجرایی شدن آن هستیم و اتفاقات بسیار خوبی در این عرصه در حال انجام است.

وی گفت: عده‌ای که در دولت گذشته در مقابل رها شدگی فضای استان سکوت پیشه کرده بودند اکنون در مقابل روند خدمت‌رسانی و تلاش برای احیای پروژه‌های بزرگ زمین مانده، دست به جوسازی و ایجاد اختلال در روند برنامه‌های دولت مردمی در استان می‌زنند.

وی با بیان اینکه سینه ستبر کرمانشاه در پی ندانم کاری ها زخمی است و باید آن را ترمیم کنیم، گفت: اجازه نمی دهیم فشار عده ای سبب تداوم ندانم کاریها شود و ما برنامه های کلیدی دولت مردمی با قدرت در استان و برای تغییر شرایط به نفع مردم اجرا می کنیم.

امیری مقدم با بیان اینکه من استاندار تمام استان و خدمت‌گزار تک‌تک مردم هستم؛ گفت: تمام توان انرژی و داشته‌های خود را برای خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها به کار خواهم بست و هیچ ارزش و اعتنایی برای حمله‌ی افراد سهل‌انگار و سطحی‌نگر قائل نیستم.

 اوقات شرعی
آب و هوا