نسخه آزمایشی
Menu

استاندار کرمانشاه:

دستگاه هاي اجرايي موظف به پيگيري پروژه هاي اقتصاد مقاومتي هستند

استاندار كرمانشاه گفت: تمام دستگاه های اجرایی استان موظف به  پیگیري پروژه هاي مقاومتي جهت اجرا هستند.

  به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ مهندس هوشنگ بازوند در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان كه با حضور اعضا در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد افزود: براساس تصمیم ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، امسال بیش از 30 هزار میلیارد ریال طرح مربوط به اقتصاد مقاومتی در این استان اجرا می شود و پیش بینی می شود که این میزان سرمایه گذاری بیش از 40 هزار شغل در استان ایجاد کند.

وی تاكيد كرد: باید به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سطح استان کارگروه اقتصاد مقاومتی را فعال تر کنیم.

استاندار كرمانشاه تصريح كرد: استان کرمانشاه در سال های گذشته وضعیت مطلوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی نداشت لذا براساس تصویب ستاد اقتصاد مقاومتی استان هایی که وضعیت مطلوبی ندارند، باید پیشرفت کنند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: تمام دستگاه های اجرایی استان موظف هستند که با جدیت پیگیر موضوع اقتصاد مقاومتی باشند و پروژه های آن را پیگیری کنند.

مهندس بازوند تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی راهبرد بلندمدت اقتصاد کشور ما محسوب می شود که در دنیا به خوبی تجربه شده است.

وی ادامه داد: کشورهای پیشرو در زمینه اقتصادی از مدت ها پیش اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده اند و بايد توجه داشت كه امروز اتاق جنگ اقتصادی در دنیا علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است.

مهندس بازوند افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با جنگ بزرگ اقتصادی علیه ایران است که باید جدی گرفته شود.

وي همچنين گفت: در آینده نزدیک با حضور وزیر کشور و جانشین ستاد اقتصادی مقاومتی بخشی از طرح های اقتصاد مقاومتی در استان کرمانشاه افتتاح خواهد شد.

 اوقات شرعی
آب و هوا