نسخه آزمایشی
Menu

استاندار كرمانشاه:

حمايت از توليد راه نجات كشور است/ عمليات اجرايي راه دسترسي به معادن گيلانغرب آغاز شد


عملیات احداث راه دسترسی به معادن گیلانغرب با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین استان آغاز شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ "هوشنگ بازوند" در مراسم آغاز عمليات اجرايي راه دسترسي به معادن گيلانغرب، ضمن تشكر از پيگيري ويژه و تلاش هاي معاون عمراني و فرماندار گيلانغرب براي اجراي اين طرح گفت: برای تحقق شعار سال به عنوان راهبردی مهم در ایجاد توسعه پایدار و افزایش اشتغالزایی اهتمام جدی داریم و با استفاده از همه ظرفیت های ممکن و در عمل مانع زدایی و پشتیبانی از تولید را انجام خواهیم داد.

بازوند از اهتمام جدي وزارت صمت و پيگيري صنعت، معدن و تجارت استان نيز براي پشتيباني از توليد تشكر كرد و بيان داشت: اين پروژه به طول 10 كيلومتركه سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران مجري آن است؛ راه  دسترسی مستقيم به ۱۵ معدن بیتومین گیلانغرب را فراهم می‌کند.

مقام ارشد استان افزود: حمایت از تولید راه نجات کشور است و همه باید پای کار بیایند تا ضمن تسهیل امور تولیدکنندگان و اصلاح فرآیندها، زمینه پشتیبانی موثر نیز فراهم و تسریع در انجام کارها در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه ضمن اداي احترام به شهداي والامقام دفاع مقدس در محل یادمان مطلع الفجر، از مردم گیلانغرب به عنوان الگو و نماد مقاومت، ایستادگی و مقاومت برای عزت و سربلندی نظام و انقلاب قدردانی کرد.