نسخه آزمایشی
Menu

مهندس الهی تبار -معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری- در نشست با ائمه جماعات مساجد و ادارات استان:

با استفاده از ظرفيت جامعه روحانيت درصدد رفع مشكلات هستيم

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری گفت: امروز وضعیت اجتماعی کشور مطلوب نیست و درنظر است با استفاده از ظرفیت های موجود در این عرصه حرکت های مناسبی صورت گیرد که از جمله این ظرفیت ها، ظرفیت جامعه روحانیت است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ محمد ابراهيم الهي تبار در نشست استاندار كرمانشاه با ائمه جماعات مساجد و ادارات كرمانشاه كه در سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، افزود: یاد و نام شهیدان و امام شهیدان را در هر مجلسی باید گرامی بداریم و آرزوی سلامتی و طول عمر داشته باشیم برای مقام معظم رهبری که انقلاب اسلامی را از طوفان ها و بحران ها به سلامت عبور دادند. و دعا کنیم برای توفیق دکتر روحانی رییس جمهور محترم که کشور را در شرایطی دشوار مدیریت می کنند.

وي ادامه داد: امروز وضعیت اجتماعی کشور مطلوب نیست و درنظر است با استفاده از ظرفیت های موجود در این عرصه حرکتهای مناسبی صورت گیرد که از جمله این ظرفیت ها، ظرفیت جامعه روحانیت است.

الهي تبار در ادامه بيان داشت: پیام مقام معظم رهبری در بحث زلزله استان كرمانشاه باعث بسیج همگانی برای کمک به زلزله‌زدگان شد و  همه ملت ایران به کمک کرمانشاه آمدند.

وي گفت: همه ملت ایران و خصوصا خود مردم کرمانشاه همت می کنند و باهم دوباره کرمانشاه را می‌سازیم.

وي بيان داشت:کارآمدی مهندس بازوند-استاندار کرمانشاه- در مدیریت بحران زلزله اخیر مورد تایید و اجماع مردم و مسوولین کشور است.اوقات شرعی
آب و هوا