نسخه آزمایشی
Menu
+ 0 -
ADAخیرین کرمانشاهی ۳۲۰ میلیاردتومان کمک مومنانه به نیازمندان اهدا کردند


استاندار كرمانشاه گفت: مردم نوع‌دوست کرمانشاه با لبيك به فرمايش مقام معظم رهبري تاكنون ۳۲۰ میلیارد تومان در قالب رزمایش‌های مومنانه به نیازمندان کمک کردند

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ «هوشنگ بازوند» در آیین توزیع بیش از یک هزار بسته معیشتی و ۱۴ دستگاه اکسیژن‌ساز جمعیت هلال‌احمر استان کرمانشاه اظهار داشت: سال گذشته رهبر معظم انقلاب موضوع کمک های مومنانه را مطرح کردند و مردم  سراسر کشور و از جمله استان کرمانشاه به فرمایش ایشان لبیک گفتند.

وي افزود: بر اساس برآوردها مردم نوع دوست کرمانشاه تاکنون حدود ۳۲۰ میلیاردتومان در قالب کمک های مومنانه به نیازمندان کمک کرده اند. 

مقام ارشد استان در ادامه گفت: در تهیه و توزیع این بسته‌های معیشتی علاوه بر خیرین، سایر دستگاه‌های اجرایی مانند هلال‌احمر، سپاه، بسیج، ارتش و کمیته‌ امداد هم حضور چشمگیری داشتند.

بازوند با بيان اينكه این پنجمین مرحله از توزیع بسته‌های کمک معیشتی توسط هلال احمر است، گفت: اين نهاد مردمي بیش از یک هزار بسته در میان نیازمندان توزیع می‌کند.

استاندار كرمانشاه اظهار كرد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی ۱۴ دستگاه اکسیژن‌ساز هم به بانک امانات پزشکی استان اهداء شده است و بیماران نیازمند می‌توانند از این تجهیزات به صورت امانت استفاده کنند.

 وي تأكيد كرد: همچنین هلال احمر یک کمک درمانی به بیماران کرونایی نیازمند ارائه می دهد‌ و  دوشادوش تیم درمان و پرستاران و پزشکان در بحران کرونا به بیماران کمک کرده‌ است.