تودیع و معارفه فرماندهی سپاه ناحیه هرسین

سردار ريحاني : منشاء تمام چالش ها و حوادث آمریکا و اقدامات آمریکاست


طی مراسمی با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) , فرماندار هرسین، امام جمعه ، مسئولین ادارات سطح شهرستان و بسیجیان مراسم تودیع و معارفه فرماندهی سپاه ناحیه هرسین در مکان حسینیه اين ناحيه هرسین برگزار گردید .

طی مراسمی با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) , فرماندار هرسین، امام جمعه ، مسئولین ادارات سطح شهرستان و بسیجیان مراسم تودیع و معارفه فرماندهی سپاه ناحیه هرسین در مکان حسینیه اين ناحيه هرسین برگزار گردید .

در ابتداي اين مراسم شهریار محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین طي سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی (ع) به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در زمان مسئولیت خود در سپاه هرسین پرداخت.

در ادامه مراسم سردار ریحانی در سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی , اربعین را سرچشمه عرفان،اشتیاق و معرفت دانستند ، ایشان عنوان نمودند که مردم در اربعین برای نشان دادن راه و تفکر حسینی جمع میشوند و تا زمانیکه این بصیرت و دیدگاه را داریم دارای عزت و سربلندی در دنیا هستیم.

 ریحانی اظهار داشت که ما بر اساس تفکر ناب عاشورایی در مقابل تحریمها ایستادیم و با ایستادگی در مقابل دشمنان امروز با غرور و سربلندی در جهان تاثیرگذار هستیم.

فرمانده تیپ نبی اکرم (ص) اشاره ای نیز به روز 13 آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی داشتند و بیان نمودند منشاء تمام چالش ها و حوادث آمریکا و اقدامات آمریکاست.

ایشان در بخش دیگری از سخنانشان یکی از وظایف سپاه در کشور و شهرستانها را بصیرت افزایی و آگاه نمودن مردم عنوان کردو افزود تا زمانیکه مردم آگاه و همراه نظام باشند برای کشور مشکلی پیش نخواهد آمد.

امام جمعه هرسین نیز در سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین و آرزوی توفیق روز افزون  برای فرماندهان , اشاره ای داشتند به استکبار  و استعمار ستیزی ایران اسلامی وبا بیان اینکه عزت و سربلندی ایران و ایرانی در جهان در گرو خون شهداست وجود امثال شهید حججی را در این کشور بسیار خواندند .

در بخش ديگري از اين مراسم امير شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و خیر مقدم به مدعوین ، از  شهرستان هرسین به عنوان یکی از ذخائر انقلاب یادکردند.

فرماندار هرسین آثار تاریخی, مناطق گردشگری را رمز توسعه شهرستان هرسين عنوان نمود.

 شاه آبادی اظهار داشت : امروز ما در مسیری هستیم که عملا با خدمت رسانی و انجام وظیفه ولایتمداری خود را به اثبات رسانده ایم.

 شاه آبادی در بخش ديگري از سخنانش از تلاش برای ورود سرمایه گذاران خارج از کشور و استان به شهرستان هرسین سخن گفت و اینکه این فعالیتها جز با همدلی میسر نمیشود.

 در پايان اين مراسم از زحمات سرهنگ شهريار محمدي تقدير و سرهنگ صمد محمدي بعنوان فرمانده جديد سپاه ناحيه هرسين معرفي شد .اوقات شرعی
آب و هوای هرسین