نسخه آزمایشی

فرماندار هرسين : وحدت يك كلمه و واژه تشريفاتي نيست بلكه عملي است و مي بايست حول محور وحدت پشتيبان ولايت فقيه باشيم.

بزرگداشت حماسه نه دي


در ابتداي اين مراسم امير شاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين ضمن تقدير و تشكر از برگزار كنندگان اين مراسم طي سخناني اظهار داشت : در اين روز به آرمانهاي امام راحل و مقام معظم رهبري و انقلاب اسلامي لبيك گفته و با آنان تجديد ميثاق ميكنيم و بر كلمه وحدت كه مقام معظم رهبري همواره بر آن بعنوان يك رمز مهم پيروزي بر دشمن تأكيد دارند توسل مي جوييم .

به مناسبت گراميداشت سالروز حماسه نهم ديماه روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت مراسمي با حضور امام جمعه ، فرماندار ، اعضاي شوراي تأمين ، اعضاي شوراي اداري ، روحانيون ، نيروهاي نظامي و انتظامي و اقشار مختلف مردم رأس ساعت 10 صبح در محل مسجد حضرت آيت الله حجتي (ره) شهر هرسين برگزار گرديد.

در ابتداي اين مراسم امير شاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين ضمن تقدير و تشكر از برگزار كنندگان اين مراسم طي سخناني اظهار داشت : امروز به آرمانهاي امام راحل و مقام معظم رهبري و انقلاب اسلامي لبيك گفته و با آنان تجديد ميثاق ميكنيم و بر كلمه وحدت كه مقام معظم رهبري همواره بر آن بعنوان يك رمز مهم پيروزي بر دشمن تأكيد دارند توسل مي جوييم .

فرماندار هرسين ادامه داد : وحدت يك كلمه و واژه تشريفاتي نيست بلكه عملي است و مي بايست حول محور وحدت پشتيبان ولايت فقيه باشيم.

شاه آبادي تصريح كرد : در چنين روزي مردم بصير ايران به همه جهانيان و دشمنان كه چشم طمع به آن روزها و حوادث آن داشتند اعلام كردند كه گوش به فرمان رهبر خود هستيم و خواهيم بود .

 

اميرشاه آبادي بيان داشت : هيچ تهديدي عزم ما را در خدمت به مردم سست نخواهد كرد و در سالي كه مزين به اقتصاد مقاومتي : توليد و اشتغال است بعنوان فرزندان روح الله و مقام معظم رهبري اعلام خواهيم كرد كه خدمتگذار مردم هستيم و شبانه روز پيگير مطالبات مردم خواهيم بود.

در ادامه اين مراسم پرشور محمد قاسمي استاد دانشگاه بعنوان سخنران اين مراسم به تشريح و تبيين انواع فتنه ها و ويژگي هاي آنان پرداخت و بيان داشت : انقلاب اسلامي از اوائل پيروزي تا اكنون درگير      فتنه هاي گوناگوني با ويژگي هاي خاص بوده كه با انحراف افراد خاص و عادي و آنان نيز دانسته يا نداسته طرفداران زيادي براي خود جمع مي كنند . وي ادامه داد كه خطر فتنه هاي داخلي از هجمه هاي دشمنان خارجي بيشتر است زيرا مردم را در مقابل هم قرار ميدهد.

قاسمي افزود : مثلث شوم عبري ، عربي و غربي با پيشرفته ترين امكانات نظامي ، فرهنگي و ... ما را محاصره كرده اند و ما حال نياز شديد به اتحاد داريم .

محمود قاسمي در قسمت ديگري از سخنانش به تحليل عوامل داخلي و خارجي مؤثر در فتنه 88 و همه جوانب آن پرداخت و اظهار داشت : در زمان فتنه 88 دولت بوش مخارج زيادي براي انقلاب رنگي ايران متحمل شد و حتي نقش سفارت هاي كشور هاي خارجي و كاركنان آنها در اين فتنه بسيار محرز بود و هدف اصلي آنان و سران فتنه ساقط كردن جمهوري اسلامي بود .

وي تصريح كرد : كليد واژه تقلب در انتخابات اسم رمز كودتا در فتنه 88 بود كه تا 8 ماه ادامه پيدا كرد و در اين مدت 57 نفر كشته شد ، 400 ميليارد تومان به اموال عمومي خسارت وارد شد ، 3000 نفر از مردم و نيروهاي نظامي زخمي شدند ولي نظام با نهايت رأفت با آنان برخورد كرد ولي سران فتنه اشتباهات خود را قبول نداشتند و حاضر به عذر خواهي از مردم و مقام معظم رهبري نشدند و اين فتنه زمينه نفوذ هرچه بيشتردشمن در كشور را تقويت كرد .

وي همچنين در پايان سخنانش گفت : از مهمترين ضروريات و نيازهاي حال كشور بنا به فرمايشات مقام معظم رهبري بصيرت ، عمل به وصيت نامه حضرت امام خميني (ره) و قانون اساسي است .

 

 اوقات شرعی
آب و هوای هرسین