نسخه آزمایشیملاک در انتخابات رعایت قانون است


فرماندار قصرشیرین گفت: در برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و مردمی ملاک، رعایت مرّ قانون است و همه مجریان و عوامل برگزاری این رویداد باید به آن پایبند باشند.

مرادعلی تاتار روز شنبه در جلسه تعیین اعضای بازرسان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه قصرشیرین افزود: وظیفه ما اجرای مرّ قانون در انتخابات است و باید در این رابطه پاسخگو باشیم.

وی اظهار داشت: نمایندگان منتخب، توسط رای مردم انتخاب می شوند و آنچه که از درون صندوق های رای بیرون می آید ارادہ و خواست مردم است.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: ما وظیفه داریم شرایط مطلوبی را برای اجرای روند انتخابات ایجاد کنیم و با هم افزایی و همکاری با مجموعه هیات نظارت تلاش می کنیم انتخاباتی در شان نظام جمهوری اسلامی  اجرا کنیم.
تاتار با بیان اینکه انتخابات نماد دموکراسی و مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است، افزود: مردم همواره حضوری پررنگ پای صندوق‌های رای داشته اند و این از افتخارات نظام است که همه ارکان مهم آن با رای مردم انتخابات می شوند.
وی بر ضرورت کار بازرسی در انتخابات تاکید کردو گفت: یکی از اصولی که برای سلامت انتخابات باید مدنظر قرار گیرد بازرسی است.
در پایان احکام بازرسان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه قصرشیرین به اعضا ابلاغ شد.

ثبت نام انتخابات از یکشنبه دهم آذرماه جاری آغاز می‌شود و تا شانزدهم این ماه ادامه دارد، دوم اسفند ماه امسال زمان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری است.اوقات شرعی
آب و هوا