پیام تبریک فرماندار قصرشیرین به مناسبت آغاز سال نو

ماندن در خانه زنجیره انتقال کرونا را قطع می‌کند


فرماندار قصرشیرین گفت: مردم با رعایت موازین بهداشتی و پرهیز از سفر و دید و بازدید عید و ماندن در خانه زنجیره انتقال کرونا را قطع کرده و به ریشه‌کنی این بیماری ویروسی کمک می‌کنند.

مرادعلی تاتار روز جمعه در گفت وگو با ایرنا با تبریک آغاز سال جدید به مردم قصرشیرین، افزود: امروز با یکی از مهمترین چالش های حوزه سلامت مواجه هستیم که تمام دنیا و بخصوص کشورمان را درگیر خود کرده و همه مسوولان در تلاش هستند با انجام اقدام های پیشگیرانه سایه این بیماری از کشور برداشته شود.
وی با قدردانی از تمام تلاش های دست اندرکاران مقابله با ویروس کرونا و به خصوص کادر درمانی و پزشکان و پرستاران کشور گفت: امید است با رعایت و توجه جدی به مسایل بهداشتی و پرهیز از دید و بازدیدها در روزهای آغازین سال نو بتوانیم زنجیره این بیماری را قطع کنیم.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین ادامه داد: این بیماری هم پایان می پذیرد و امیدواریم در سال جدید سلامتی برای مردم عزیز کشور و به خصوص شهرستان قصرشیرین شادی آفرین سفره های نوروز آن ها باشد.

تاتار گفت: نوروز آیین کهن سرزمین ایران برای ما  سرآغازی برای تحول و تازگی در زندگی است و این رسم دیرینه به ما می‌آموزد که آغاز سال نو را می‌توان سرمنشا تحول در زندگی قرار داد.
وی اظهار داشت: سال گذشته با همه مصائب و مشکلاتی که کشور با آن مواجه بود از سیل و زلزله گرفته تا توطئه‌ها و تحریم ها ی ظالمانه دشمنان سبب شد مردم این کشور با حوادث ناگواری رو به رو شود.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: مردم با وجود همه مشکلات نشان دادند در سخت ترین شرایط در کنار هم هستند و هرگز ارادہ آن ها در حمایت از نظام و آرمان های آن خللی وارد نخواهد کرد.
تاتار افزود: دولت، نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی امدادگران، بسیجیان، نخبگان دانشگاهی روحانیون، پویش های مردمی و سمن ها تمام تلاش خود را کردند تا در این شرایط  بتواند باری از روی دوش مردم بردارند.
وی اضافه کرد: در شهرستان مرزی قصرشیرین در سال ۹۸ شاهد بازگشایی مرز خسروی با تلاش های دولتمردان، مسوولان استان و کشور بودیم تا مردم این منطقه بار دیگر افتخار خدمتگزاری به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  را داشته باشند و این مهم که از مطالبه های بزرگ مردم شهرستان بود، محقق شد.
تاتار اظهار داشت: تمام تلاش مسوولان شهرستان و همچنین استان و در رأس آن ها استاندار کرمانشاه بر این است تا ظرفیت ها و پتانسیل‌های شهرستان برای رونق و آبادانی این مردم به کار گرفته شود و این مهم سرلوحه کار ما در سال جدید است.
وی گفت: مردم قصرشیرین در سال گذشته با حضور خود در پای صندوق های رای بار دیگر شعور سیاسی خود را به نمایش گذاشتند که شایسته تقدیر است.اوقات شرعی
آب و هوا