نسخه آزمایشیتمام توان خود را برای صیانت از آرای مردم به کار می‌گیریم


فرماندار قصرشیرین گفت: رای مردم حق‌الناس است و تلاش می‌کنیم حق هیچ کس در انتخابات ضایع نشود و تمام توان خود را برای صیانت از آرای مردم به کار می‌گیریم.

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در جلسه انتخاب اعضای هیات اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه قصرشیرین سرپل ذهاب و گیلانغرب، افزود: به طور رسمی روز گذشته با دستور وزیر کشور با آغاز ثبت نام از داوطلبین کار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع شد.
وی اظهار داشت: ابتدا ۳۰ تن به عنوان معتمدان شهرستان قصرشیرین به هیات نظارت معرفی و همه آن ها از سوی شورای نگهبان تایید شدند و از میان این ۳۰ نفر، هشت تن به عنوان اعضای هیات اجرایی انتخاب شدند.
وی گفت: ما براساس قانون باید ۳۰ نفر معتمد معرفی می کردیم که این کار براساس سوابق و پیشینه آن ها انجام شد.
نماینده عالی دولت در قصرشیرین اظهار داشت: هیچ کس از عوامل اجرایی انتخابات حق ندارد له یا علیه کاندیدایی موضع گیری کند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف براساس قانون انتخابات برخورد خواهد شد.
تاتار ادامه داد: ملاک ما در انتخابات قانون است و هرگز از آن سرپیچی نمی کنیم و امید است با کمک دادستان و دیگر اعضای هیات های اجرایی و نظارت انتخاباتی سالم برگزار کنیم.
وی با بیان اینکه هیچ کاندیدایی براساس نیت شخصی رد صلاحیت نمی شود، گفت:ملاک تایید صلاحیت افراد مراجع چهارگانه و قانون است.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان قصرشیرین هم در این جلسه گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم ترین مجلس و حساس ترین انتخابات تاریخ نظام است.
کامران بدری افزود: در گام دوم انقلاب هستیم از این رو باید تلاش کنیم شاهد مشارکت حداکثری مردم در این دوره  از انتخابات باشیم.
وی گفت: ۳۰ نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان به عنوان معتمد انتخاب شدند که براساس بررسی ها افراد معرفی شده از سوی فرماندار، دادستان و رییس ثبت احوال مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت.
وی گفت: اجازه نخواهیم داد کسی انتخابات را به چالش بکشد و برای ما ملاک قانون است و همه کاندیداها برای ما یکسان هستند.  
در پایان هشت نفر با رای معتمدین شهرستان به عنوان اعضای هیات اجرایی انتخابات معرفی شدند که این اعضا تا پایان فرآیند انتخابات حضور کامل دارند.

 اوقات شرعی
آب و هوا