امام جمعه قصرشیرین: حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است


امام جمعه قصرشیرین، حفظ نظام جمهوری اسلامی را از اوجب واجبات دانست و گفت: همه باید مدافع ولایت و این نظام الهی باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی روز شنبه در آیین گرامیداشت حماسه 9 دی (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد جامع قصرشیرین برگزار شد، افزود: فتنه 88 از سوی معاندان نظام اسلامی و کفار غربی شکل گرفت که با حضور در صحنه ملت الهی ایران و رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در نطفه خاموش شد.
وی اظهار کرد: در فتنه 88، پایه های نظام اسلامی هدف اصلی دشمنان در ضربه زدن به جمهوری اسلامی، دین اسلام و قرآن بود که در جریان آن به مقدسات توهین شد، اما فتنه گران با وجود اعمال ننگین خود راه به جایی نبردند.
وی بیان کرد: در این مملکت الهی، حرف اول و آخر را رهبری می زنند و کسی بخواهد مقابل رهبر قرار بگیرد، ملت مقابل او خواهند ایستاد.
امام جمعه قصرشیرین اضافه کرد که مخالفت با ولایت فقیه، مخالفت با انبیا، اولیا ، دین ، مقدسات و قرآن است و هیچ کس حق ندارد که جلوتر از رهبری حرکت کند و همه موظف به مطیع فرمان و امر رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.
حجت الاسلام ملکی گفت: این انقلاب اسلامی و الهی با سال ها مجاهدت و تقدیم 300 هزار شهید به دست آمده است و دشمنان بدانند هر کس مقابل نظام قرار بگیرد ، ملت چنان درس عبرتی به او می دهند و او را نابود خواهند کرد.
در این آیین شرکت کنندگان با سردادن شعارهایی بار دیگر با آرمان های والای ولایت تجدید پیمانی دوباره کردند و در پایان بیانیه ای قرائت شد که با فریاد های تکبیر شرکت کنندگان تایید شد.اوقات شرعی
آب و هوا