نسخه آزمایشی

تلاش می شود با برنامه ریزی و حمایت سازنده زمینه حضور جوانان برای بروز استعدادهای آنان فراهم شود.

شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان

رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به همراه هیات رییسه این اداره کل در سفری یک روزه به شهرستان دالاهو باتفاق فرماندار و دیگر مسئولین از فضاهای ورزشی بازدید نمودند.

جلسه شورای ورزش و ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان دالاهو با حضور هیئت رئیسه و مدیرکل ورزش و جوانان استان به ریاست حیدری فرماندار در محل فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه اهم مسائل حوزه جوانان و ورزش با مشارکت هیاتهای ورزشی و ورزشکاران صاحب مدال مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و تصمیماتی برای رسیدن به راهکارهای راهگشا جهت  فعالیتهای جوانان و ورزشکاران اتخاذ گردید.

حیدری در ادامه جلسه ابراز امیدواری کرد که تصمیمات و اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان با نگاه حمایتی مدیرکل آن زمینه های تحرک بیش از پیش فعالیتهای ورزشی و موفقیت روز افزون جوانان مستعد و خوش آتیه شهرستان را بدنبال داشته باشد و در آینده شاهد درخشندگی جوانان در میدانهای بزرگ ورزشی با کسب مدالهای رنگارنگ باشیم.

رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان شهرستان دالاهو را به واسطه حضور جوانان خلاق و دارای توانایهای فوق العاده، کانونی پر از انرژی  دانست و عنوان کرد: اداره کل ورزش و جوانان در حمایت از نسل جوان و ورزشکاران در ابعاد مختلف نقش و رسالت خطیری دارد و اظهار نمود بر این اساس تلاش می شود با برنامه ریزی و حمایت سازنده زمینه حضور جوانان برای بروز استعدادهای آنان فراهم شود.
هیاتهای ورزشی و تنی چند از ورزشکاران مدال آور شهرستان و مسئولین مربوطه در این جلسه حضور داشتند.
هدف از بازدید مکانهای ورزشی، بررسی مشکلات و موانع ورزشی و چاره اندیشی برای مرتفع نمودن آنها بود که ضمن این بازدید تدابیری برای توسعه فضاها و گره گشایی از مشکلات موجود اتخاذ گردید.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا