فعالیت ، تلاش و داشتن برنامه مدون برای اجرای ماموریتهای سازمانی دستگاهها لازمۀ تحقق شعار "رونق تولید".

شورای اداری شهرستان


حیدری فرماندار دالاهو از مدیران و سئولان شهرستان خواست ضمن انعکاس نتایج بدست آمده در سال گذشته در رسانه های رسمی و شبکه های اجتماعی؛ پاسخگویی به آحاد جامعه را در دستور کار قرار دهند و پیگیر جدی مطالبات مردم در همه ی زمینه ها باشند و در این راستا با صمیمیت و همدلی امور جاری و اهداف متعالی را مورد اهتمام و پیگیری قرار دهند.

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست حیدری فرماندار دالاهو با حضور اعضا برگزار شد.

حیدری در این جلسه ضمن تاکید بر پیگیری پروژههای عمرانی و جذب اعتبارات و توجه جدی به موضوع اشتغال و سرمایه گذاری، از مسئولین و مدیران و روسای ادارات و نهادها و سازمانها خواستار وحدت و همدلی بیش از پیش برای اجرای ماموریتهای سال جاری شد.

فرماندار دالاهو از مدیران دستگاهها خواست ضمن انعکاس نتایج بدست آمده در سال گذشته در رسانه های رسمی و شبکه های اجتماعی؛ پاسخگویی به آحاد جامعه را در دستور کار قرار دهند و پیگیر جدی مطالبات مردم در همه ی زمینه ها باشند و در این راستا با صمیمیت و همدلی امور جاری و اهداف متعالی را مورد اهتمام  و پیگیری قرار دهند.

 تکریم ارباب رجوع و تلاش برای رفع مشکلات مردم.

ارتقاء اطلاع رسانی در خصوص خدمات قابل ارائه به شهروندان و تلاش برای افزایش سطح رفاهیات عمومی.

ارتباط بیشتر با مردم و پیگیری درخواستها و رسیدگی به امور آنها.

تکریم آحاد جوامع و دیدار با خانواده معظم  شهداء و ایثارگران و جانبازان و معلولان و سالمندان.

برنامه ریزی برای مقابله با حوادث احتمالی و ارتقای سطح آمادگیها در مقابله با آتش سوزیهای احتمالی در جنگل و مراتع و مزارع در فصول گرم سال.

داشتن برنامه مدون برای اجرای ماموریتهای سازمانی.

فعالیت و تلاش دستگاهها در راستای تحقق شعار "رونق تولید". از جمله نکات دیگری بود که حیدری فرماندار دالاهو در جلسه شورای اداری شهرستان خواست تا دقدقه مدیران و مسئولان باشد.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا