بازدید میدانی مسئولان شهرستان دالاهو از حوزه های مختلف بخش گهواره.

بررسی مسائل بخش گهواره

جهانبخش حیدری فرماندار شهرستان دالاهو و سلیمی بخشدار گهواره بهمراه مسئول ستاد معین آذربایجان غربی، شورای اسلامی بخش وشهر گهواره، شهردار گهواره و برخی از روسای ادارات و ارگانهای شهرستان دالاهو و بخش گهواره (رئیس ادارات آب و فاضلاب روستایی، برق وگاز، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، منابع طبیعی، ورزش و جوانان، بهداشت و درمان راهداری و....) مسائل بخش گهواره را مورد بررسی قرار دادند.

 حیدری با حضور در سالن کشتی و فوتسال گهواره ضمن مستعد شمردن ورزش گهواره تجهیز امکانات گرمایشی سالن های ورزشی و آسفالت جاده ارتباطی جهت دسترسی آسان به سالن ها را در دستور کار قرار داد.

 در ادامه ضمن بازدید از وضعیت مخزن ذخیره آب آشامیدنی شهر گهواره اظهار داشت با تکمیل شدن ساخت مخزن ذخیره و سیستم انتقال آب مشکل گل آلود بودن آب آشامیدنی شهر گهواره در زمان بارندگی حل خواهد شد.

مشکلات حوزه راه و باز سازی منازل آسیب دیده در اثر زلزله روستاهای روکوان، گل انجیر، ترکه، بان نخود، خلیفه ها، قلعه کهوش و چقاچوبین بررسی و بر رفع موانع و مشکلات تاکید شد.

از مرکز بهداشت و درمان روستای زاوله بازدید شد و تجهیز امکانات و فعال شدن فوریتهای پزشکی در این مرکز و سهولت در نحوه ویزیت بیماران مورد بررسی و در دستور کار قرار گرفت.فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا