اخبار
شهرداران کرند، گهواره، ریجاب و مسئول نظام مهندسی شهرستان و مسئول ستاد معین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در این نشست نظرات خود را بیان و مشکلات را درمیان گذاشتند.

صبح امروز به ریاست استاندار کرمانشاه و حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستان جلسه شورای اداری دالاهو برگزار شد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دالاهو به ریاست معاون فرماندار و حضور روسای دستگاه های مربوطه و روسای بانک های عامل برگزار شد.


امروز شاهد هستیم که در تمام نهادهای دولتی جوانان بیش از گذشته به کار گرفته شده‌اند و حداقل ۱۲ معاون وزیر و رئیس سازمان‌های مستقل ما و ۴۶ مدیر کل در دستگاه‌های اجرایی از زنان شایسته و جوانان انتخاب شده‌اند و این راه گام به گام ادامه خواهد داشت.

کلنگ مرکز جامع سلامت شهری و روستایی کرند توسط مرادعلی تاتار فرماندار محترم دالاهو به همت مجمع خیرین سلامت و جامعه هنرمندان استان کرمانشاه به زمین خورد

رئیس سازمان امور اجتماعی کشور تاکید کرد: پیگیری مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی در اولویت کاری معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ها قرار گیرد.

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دالاهو به رياست تاتار فرماندار دالاهو و با حضور سرزدۀ علی شمشیری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه و سایر اعضا و مدعوین در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در شرف ماه رمضان کلاس اخلاق مدیران شهرستان با حضور فرماندار محترم و روسا و برخی پرسنل ادارات با سخنرانی حضرت حجت الاسلام و المسلمین موسی الرضا نوروزی امام جمعه محترم و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان برگزار شد

این مبلغ که از محل منابع قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور تامین شده است، با مصوبه هیات وزیران در اختیار دستگاههای ذیربط قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات هزینه شود.
فرماندار
اوقات شرعی
آب و هوا