استانداری کرمانشاه
پنجشنبه 3 فروردين 1396   10:45:48
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار


        حسین ویسمرادی

   فرماندار شهرستان روانسر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 362536
تعداد بازديد از سايت: 21384539
تعداد بازديد زيرپورتال: 362536
اين زيرپورتال امروز: 117
در امروز: 4844
اين صفحه امروز: 117
اخبار
1395/10/20 دوشنبه فرماندار روانسر : خدمات ارزنده آیت الله هاشمی رفسنجانی بر کسی پوشیده نیست

فرماندار شهرستان روانسر گفت: خدمات و تلاش های ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی برای اعتلای ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

حسین ویسمرادی ، ضمن تسلیت ارتحال آن عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر افزود: این شخصیت بزرگوار در مسئولیت های حساس و سرنوشت سازی که بر عهده داشت مجاهدت های فراوانی را متحمل شد.

وی ادامه داد: آقای هاشمی یار دیرین و وفادار امام و انقلاب و رهبری بود که برای توسعه و پیشرفت کشور و اعتلای انقلاب اسلامی از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نکردند.

فرماندار روانسر اضافه کرد: انقلابی و بودن و انقلابی ماندن و عقلانیت و اعتدال این شخصیت برجسته برای همگان مشخص بود و مردم به‌درستی از تلاش‌های این فرزند انقلاب، مطلع و آگاه هستند.

ویسمرادی ادامه داد: آیت اله هاشمی رفسنجانی یکی از استوانه ها و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و نام ایشان در تاریخ معاصر ایران درخشان است و درخشان خواهد ماند.

وی اضافه کرد: نقش مهم و کلیدی ایشان در پایداری ، اقتدار و سربلندی انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است.

فرماندار روانسر اظهار داشت: وحدت و انسجام مردم، احزاب ، گروهها و تشکل ها ی درون نظام هیچ وقت از اعتدال و عقلانیت خارج نشد و همین باعث گردید آیت اله هاشمی به عنوان یکی از وزنه های سنگین و کارآمد در نظام جمهوری اسلامی بماند.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.