استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:37:21
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار


        حسین ویسمرادی

   فرماندار شهرستان روانسر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 364159
تعداد بازديد از سايت: 21451237
تعداد بازديد زيرپورتال: 364159
اين زيرپورتال امروز: 264
در امروز: 9236
اين صفحه امروز: 264
اخبار
1395/10/22 چهارشنبه مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع روانسر برگزار شد

آیت الله هاشمی رفسنجانی تا لحظه آخر عمر به نظام و آرمان های انقلاب پایبند بود

امام جمعه روانسر گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در طول عمر پر برکت خویش همواره به نظام، اصول و آرمان های انقلاب و وحدت و تقریب مذاهب پایبند بود.

ماموستا ملا عبدالله غفوری در مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی که صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر روانسر برگزار شد  افزود: این شخصیت برجسته وفادار به امام راحل(ره) ، انقلاب و رهبری بود و خدمات 59 ساله ایشان برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی فراموش شدنی نیست.

وی تصریح کرد: این روحانی مجاهد در دوران حاکمیت استبداد ، با نقش آفرینی ارزشمند و هدایت جوانان و با تحمل زندان و شکنجه های طرقت فرسا از کرامت و منزلت و شرافت ملت ایران دفاع کرد.

امام جمعه روانسر اضافه  کرد: ایشان شخصیتی تاثیر گذار در ایران اسلامی و جهان اسلام بود که خدمات و دلسوزی های ایشان برای نظام ستودنی است.

وی ادامه داد: ایشان بعد از پیروزی انقلاب نیز یکی از پایه ها و ارکان پیشرفت انقلاب بود و در همه دوران ها و عرصه های انقلاب با تمام توان ایثار و از خودگذشتگی کرد.

مدیر مدرسه علوم دینی مولوی تایجوزی روانسر نیز با تاکید بر  بهره گیری از دانایی ، عقلانیت و تجربیات آیت الله هاشمی گفت: مجاهدت ، مقاومت و مبارزه با جهان کفر و دشمنان اسلام از برجسته ترین صفات این مجاهد  بود.

ماموستا ملا محمد محمدی ادامه داد: مردم برای رحلت این مجاهد سوگوار هستند و در مراسم تشییع پیکر ایشان نیز سنگ تمام گذاشتند که باید قدردان این مردم باشیم.

فرماندار روانسر نیز گفت: آیت اله هاشمی رفسنجانی یکی از استوانه ها و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و نام ایشان در تاریخ معاصر ایران درخشان است و درخشان خواهد ماند.

حسین ویسمرادی اظهار داشت:  نقش مهم و کلیدی ایشان در پایداری ، اقتدار و سربلندی انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است.

وی گفت:  آقای هاشمی یار دیرین و وفادار امام و انقلاب و رهبری بود که برای توسعه و پیشرفت کشور و اعتلای انقلاب اسلامی از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نکردند.

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.