استانداری کرمانشاه
پنجشنبه 3 فروردين 1396   10:41:17
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
امیر شاه آبادی فرمانداری شهرستان هرسین
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 301078
تعداد بازديد از سايت: 21384483
تعداد بازديد زيرپورتال: 301078
اين زيرپورتال امروز: 59
در امروز: 4788
اين صفحه امروز: 59
اخبار

1395/10/20 دوشنبه افتتاح پایگاه شهری شماره 2 هرسین

در راستای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان هرسین : کلنگ زنی پایگاه شهری شماره 2 شهر هرسین در مساحتی به وسعت 250 متر مربع و اعتبار 300 میلیون تومان

در این مراسم حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه ، دکتر امیر شاه آبادی فرماندار ، دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان کرمانشاه ، تعدادی از مسئولین ادارات و پزشکان حضور داشتند.

 در جریان این مراسم دکتر امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین ضمن تشکر از مجموعه کارکنان شبکه بهداشت و درمان طی سخنانی اظهار داشت : در بحث طرح تحول نظام سلامت در شهرستان هرسین خوب عمل شده است و از لحاظ درمانی در وضعیت مطلوبی هستیم .

شاه آبادی عنوان کرد : اجرای طرح تحول نظام سلامت با پیشرفت های چشمگیری در سطح کشور همراه بوده و توانسته است انتظارات درمانی مردم را فراهم کند. وی ادامه داد : اجرای این طرح توسط دولت تدبیر و امید از نیازمندیها و اولویت های مهم کشور بود و کمبود آن به خوبی احساس می شد.

فرماندار هرسین عنوان کرد : کاهش هزینه های درمانی مردم و ارتقای کیفیت خدمات درمانی از مهمترین دستاوردهای این طرح در سطح کشور است و دولت یازدهم تنها دولتی است که تأمین سلامت مردم را در رأس امور و برنامه های خود قرار داد.

شاه آبادی در پایان سخنانش از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواست نسبت به تأمین داروهای مورد نیاز مردم که برای تهیه آن در سطح شهر با مشکل مواجه هستند در اسرع وقت اقدام کند .

در ادامه حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه هرسین با تشکر از خدمات صورت گرفته توسط دولت در راستای طرح تحول نظام سلامت در سطح کشور طی سخنانی بیان نمود : بحث سلامت از لحاظ دینی ، اخلاقی و عقلی از مسائل و نیازهای مهم جامعه بشری است .

امام جمعه هرسین افزود : حضور بیشتر پزشکان متخصص در بیمارستان از نیازهای مهم و اساسی مردم شهرستان است .

در پایان این مراسم دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات ، بهداشتی درمانی استان کرمانشاه از طرح تحول نظام سلامت بعنوان تعهد و اولویت دولت در جهت تأمین سلامت مردم یاد کرد و افزود : تأمین سلامت مردم از مؤلفه های مهم دولت است و دستاوردهای آن می بایست در سطح استان تبیین و تشریح شود.

وی افزود : ارائه خدمات می بایست در راستای چالش ها و نیازهای مردم باشد و همه مسئولین می بایست در این راه همدل و همگام باشند و نباید نسبت به حل مشکلات درمانی مردم بی تفاوت باشیم.

دکتر کریم هدف از سفر به شهرستان هرسین را بررسی و بازنگری برنامه ها و زیرساخت های حوزه سلامت بیان نمود و اظهار داشت : در راستای تحقق طرح نظام سلامت در شهرستان هرسین اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که می توان به ساخت کلنیک تخصصی پزشکان و زایشگاه پیشرفته ، توسعه زیرساخت های بهداشتی و ایجاد آموزشگاه بهورزی اشاره نمود.

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.