استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:24:07
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
ايده پور - فرماندار پاوه
.
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 315446
تعداد بازديد از سايت: 21451051
تعداد بازديد زيرپورتال: 315446
اين زيرپورتال امروز: 157
در امروز: 9050
اين صفحه امروز: 157
اخبار


1395/10/14 سه شنبه فرماندار: منابع طبیعی مهمترین ظرفیت ایجاد اشتغال در شهرستان پاوه است فرماندار شهرستان پاوه با اشاره به وسعت منابع طبیعی این شهرستان گفت: این منابع مهمترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال در شهرستان هستند
به گزارش  روابط عمومی فرمانداری پاوه  پرویز ایده پوردر مراسم تجلیل از حافظان و دلسوزان منابع طبیعی شهرستان پاوه به میزان علاقمندی مردم این شهرستان و جایگاه منابع ملی در بین آنها اشاره کرد و افزود: بنده معتقدم که در این منطقه انقلاب دانایی در زمینه منابع طبیعی و محیط زیست صورت گرفته است.
فرماندار پاوه با بیان اینکه مردم بهترین گزینه برای حفاظت از منابع ملی هستند گفت: با واگذاری منابع ملی به مردم به صورت قانونی و مشارکت دادن آنها علاوه بر ایجاد اشتغال و ماندگاری جمعیت مردم در روستاها، بسیاری از آسیب های موجود در شهرها را کاهش داده و منابع ملی را هم حفظ خواهیم کرد.
ایده پور افزود: مردم شهرستان پاوه از هر اداره و سازمانی بیشتر به منابع ملی خود علاقه دارند و حضور آنان در مراتع و جنگل ها در گرمترین فصل سال و ماه مبارک رمضان برای اطفای حریق نشان دهنده این ادعاست.
وی تصریح کرد: اگر نتوانیم مردم را به صورت قانونی مالک منابع ملی کنیم باید شاهد تصرف غیرقانونی ،افزایش دعاوی ملکی و افزایش پرونده های دادگستری باشیم.
فرماندار پاوه در ادامه گفت: در صورت همراهی و همکاری منابع طبیعی ما آمادگی اجرای ده ها طرح دامداری، کشاورزی و مرتعداری و جنگل داری را در شهرستان داریم که موجب ایجاد اشتغال و حفظ و تقویت منابع ملی نیز خواهند شد.
در ادامه مدیرکل منابع طبیعی استان کرمانشاه نیز گفت: رویکر این اداره به طرف واگذاری منابع ملی به خود مردم و با نظارت و مدیریت دولت است تا با بهره برداری از آن، در حفظ و تقویت این منابع نیز تلاش کنند.
مراد شیخ ویسی افزود: در راستای تعادل دام و مرتع نیز این اداره کل با در اختیار قرار دادن منابع ملی به مردم گونه های مختلف درختان وحشی از جمله بادام و بنه را نیز به صورت رایگان در اختیار آنان قرار خواهد داد.
در ادامه این مراسم از فعالان، حامیان، حافظان و دوستداران منابع ملی شهرستان پاوه با اهدای لوح یادبودی قدردانی شد.
منبع: روابط عمومی فرمانداری پاوه
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.