استانداری کرمانشاه
يكشنبه 8 اسفند 1395   04:44:58
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
فرامرز اکبری
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 337369
تعداد بازديد از سايت: 21040147
تعداد بازديد زيرپورتال: 337369
اين زيرپورتال امروز: 85
در امروز: 2704
اين صفحه امروز: 85
اخبار
1395/10/22 چهارشنبه واردات کالاهای خارجی برای نخستین بار از مرز رسمی خسروی آغاز شد فرماندار قصرشیرین گفت: واردات کالاهای خارجی برای نخستین بار از مرز رسمی خسروی در این شهرستان آغاز شد. فرامرز اکبری روز چهارشنبه در حاشیه بازدید مدیرکل امور مرزی وزارت کشور از مرزهای خسروی، پرویزخان و سومار افزود: از امروز تاجران می توانند کالاهای خریداری شده خود از سایر کشورها را از طریق مرز خسروی وارد کشور کنند که این مهم در راستای رونق مرز انجام می شود. 
وی اظهار داشت: هم اکنون مرز رسمی خسروی شرایط لازم را برای تردد زائران دارد، به همین منظور موضوع مرز و خلاء های مرزی و بازارچه های مرزی و تردد زائران بررسی شد. 
وی اظهار کرد: در بحث بازگشایی مرز رسمی خسروی برای تردد زائران، دولت عراق باید برای ایجاد امنیت در این نوار مرزی اهتمام بیشتری داشته باشد.
فرماندار قصرشیرین ادامه داد: موضوع تامین امنیت در مرز حسروی از طریق وزارت کشور، وزارت امور خارجه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد پیگیری می شود تا پس از دریافت تضمین های لازم، نسبت به تردد زائران از این مرز اقدام شود.
اکبری همچنین از انجام کار آسیب شناسی در مرز رسمی پرویزخان خبر داد و گفت: قرار بر این است موارد و مشکلات این مرز رسمی در جلسه ای مطرح و برای رفع آن تصمیم گیری شود.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.