استانداری کرمانشاه
يكشنبه 6 فروردين 1396   09:47:49
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار


        حسین ویسمرادی

   فرماندار شهرستان روانسر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 363375
تعداد بازديد از سايت: 21421618
تعداد بازديد زيرپورتال: 363375
اين زيرپورتال امروز: 166
در امروز: 5805
اين صفحه امروز: 166
اخبار
1395/10/13 دوشنبه رییس جدید اداره بهزیستی شهر روانسر معرفی شد

صبح امروز در آیینی با حضور مدیرکل و فرماندار شهرستان روانسر رییس جدید اداره بهزیستی این شهرستان معرفی شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این نشست  گفت: در راستای کاهش پدیده طلاق در سطح استان توافقاتی با دادگستری انجام شده که مراکز مداخله طلاق در دادگستری ها راه اندازی شوند.

امید قادری افزود: به ازای هر 8/3  واقعه ازدواج در استان یک مورد طلاق ثبت می شود که این آمار نگران کننده است و در موضوع طلاق برنامه و سیاست ما این هست که مردم برای حل اختلافات خانوادگی از ابتدا به دادگستری ها و مراجع قضایی مراجعه نکنند.

وی تصریح کرد: تلاش داریم با جذب اعتبارات در سراسر استان مراکز مشاوره کاهش طلاق را راه اندازی کنیم.

مدیر کل بهزیستی استان اضافه کرد: با پیگیری های رییس سازمان بهزیستی کشور و حمایت های رییس جمهور محترم در تمامی شهرستان های بالای 50 هزار نفر، اورژانس اجتماعی راه اندازی می شود و در منطقه اورامانات نیز به زودی این اورژانس شروع به کار خواهد کرد.

قادری ادامه داد:  برای  مسکن دار کردن خانواده های دو معلوله در سطح استان اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده و محدودیتی برای اجرای این طرح نداریم.

وی افزود: امروز در استان کرمانشاه با آسیب های اجتماعی متعددی روبرو هستیم که این آمار ها نگران کننده است و برنامه ریزی مدون و کارآمد بسیار مهم و ضروری است.

وی گفت: پایبندی و دینداری مردم این شهرستان موجب شده در آسیب های اجتماعی وضعیت نگران کننده در این شهرستان نداشته باشیم و نمونه بارز هم این است که روانسر از لحاظ خودکشی در بیا 14 شهرستان استان رتبه 12 را دارد که برای این موضوع هم باید چاره اندیشی های لازم صورت بگیرد و بیکار ننشینیم.

این مقام مسئول اظهار کرد: مردم خیر و نوع دوست شهرستان روانسر در 9 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 260 مکیلیون ریال مشارکت نقدی ، غیرنقدی و خدماتی داشته اند.

امید قادری ادامه داد: در زمینه اعطای تسهیلات خود اشتغالی به مددجویان ، از محل اعتبارات تبصره 26 قانون بودجه سال 95 مبلغ هفت میلیارد و 300 میلیون ریال به روانسر اختصاص یافته که تاکنون 39 طرح با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و 850 میلیون ریال به بانک های عامل معرفی شده اند.

فرماندار روانسر نیز گفت: این شهرستان مزیت های و قابلیت های فراوانی دارد اما به جهت قرارگرفتن در محورهای مواصلای و نزدیکی به مرکز استان بیشتر در معرض آسیب ها قرار دارد.

حسین ویسمرادی تصریح کرد: در مسائل اجتماعی باید همه جوانب را در نظر بگیریم تا بتوانیم در انجام وظایف موفق باشیم.

وی  تاکید کرد: فرهنگ بالا و تدین و دینداری مردم این شهرستان برای مسئولین نظام بسیار ارزرشمند است و ما هم با تمام توان به مقابله با آسیبها می پردازیم.

فرماندار روانسر اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اقدامات و فعالیت های خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته که نیازمند توجه جدی تر است.

در پایان این نشست از خدمات مولود مظفری رییس قبلی اداره بهزیستی روانسر قدردانی و محمد مرادی به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.