استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:38:39
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
امیر شاه آبادی فرمانداری شهرستان هرسین
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 302117
تعداد بازديد از سايت: 21451252
تعداد بازديد زيرپورتال: 302117
اين زيرپورتال امروز: 225
در امروز: 9251
اين صفحه امروز: 225
اخبار
1395/10/9 پنجشنبه مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی در شهرستان هرسین

 

صبح امروز با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی در مسجد آیت الله حجتی(ره) هرسین برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم امیرشاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین ضمن تشکر از حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین و تبریک روز بصیرت و میثاق با ولایت طی سخنانی اظهار داشت: امروز روز بصیرت و میثاق با ولایت است که شما مردم عزیز با حضور خود به آن رونق بخشیده اید و خلق این حماسه دو رمز اصلی دارد که نباید آنرا فراموش کنیم.

وی افزود: رمز اول آن چیزی است که امام خمینی(ره) در اویل دهه چهل با آن به پیروزی رسید،انقلاب با آن به پیروزی رسید و جنگ نیز با آن رمز اداره شد و امروز تأکید مقام معظم رهبری بر آن است و آن رمز وحدت و همدلی است.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: اگر بپذیریم که دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام استفاده می کنند نباید از نظرمان دور بماند که سال  88سالی بود که قصد داشتند با اهانت به مقدسات و ایجاد شکاف در بین انقلابیون قصد میخواستند تعداد بیشتری از کشتی انقلاب را پیاده کنند.

شاه آبادی در پایان سخنانش اظهار داشت: انقلابیون باید توجه داشته باشند که دشمن دائماً قصد دارد با تطمیع و تهدید برخی را از انقلاب جدا کند ، بنابر این مقام معظم رهبری نیز بر وحدت و همدلی و جذب حداکثری تأکید کردند مگر آن افرادی که دیگر نخواهند به آغوش انقلاب برگردند.

در ادامه دکتر رجبی دوانی بعنوان سخنران این  مراسم در بیاناتی ضمن تبریک این روز حضورشان را درجمع مردم شهرستان هرسین یک توفیق عنوان نمودند. ایشان در ادامه برای پاسداشت این روزنکاتی راعنوان نمودند.

وی ادامه داد : از مهمترین سنتهای بزرگ خداوند که برآن تاکید شده امتحانهایی برشمرد که خداوند از بندگان مومن با فتنه ها بعمل می آورد تا صدق وکذب ایمانشان مشخص شود. دوانی افزود فتنه های مختلفی درطول عمر انقلاب اسلامی پدید آمد چرا که آمریکا و نظام سلطه نمی توانند این انقلاب را که منافع  نامشروع آنها را درجهان به خطرانداخت و اراده را به ملتها باز گرداند تا دربرابرنظام سلطه بایستندتحمل کند .

 سخنران مراسم اظهارداشت : آمریکا آنچه درتوان دارد دراین سالهای متمادی برای ازپای درآوردن انقلاب عملاً استفاده کرده : ازجنایات گروههای تروریستی ، حمایت و تجهیز منافقین و اشراری که در نقاط مختلف کشور تجزیه طلبی به راه انداخته بودندگرفته تا جنگ تحمیلی که برای ما پدیدآورد ولی باز دست بردارنبود زیرا هر بار با شکست مواجه می شدند.

رجبی دوانی تصریح کرد : آمریکا از این همه توطئه و شرارت نتیجه ای نگرفت  و  راه را تنها درنابودی و فروپاشی نظام از داخل و توسط برخی چهره های انقلابی که دگرگون شده بودند دید.

ایشان بیان نمودند : متاسفانه می بینیم امتحانی مانند انتخابات سال88 پدید می آید ودراین امتحان بزرگ خیلی ازسرشناسان,خواص و نخبگان جامعه مردود میشوند. فتنه ای پدید می آید و درآن فتنه خیلیها ریزش میکنند.

دوانی شرط سربلندی در امتحان الهی را داشتن بصیرت ذکرنمود و افزود : بصیرت به معنای هوشمندی، آگاهی داشتن، تحلیل درست ازقضایا و به موقع عمل کردن است و به سواد ,سن ,سال ومدرک تحصیلی هم ارتباطی ندارد, چه بسامردمی که ازنظرعلمی وسوادتحصیلی پایین باشند اما ازنظربصیرت دراوج باشندکما اینکه مردم ما نشان دادند. ایشان درادامه و در رابطه باکسانی که دارای تحصیلات بالای حوزوی و دانشگاهی بودندو ازجایگاه و پایگاه اجتماعی بزرگی هم برخورداربودندگفت : اینان درامتحان الهی به خاطرنداشتن بصیرت مردود شدند. 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.