استانداری کرمانشاه
شنبه 5 فروردين 1396   04:37:33
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
منوی اصلی
تعداد بازديد اين صفحه: 3219432
تعداد بازديد از سايت: 21406196
تعداد بازديد زيرپورتال: 3592990
اين زيرپورتال امروز: 438
در امروز: 2470
اين صفحه امروز: 363
تعداد بازديد اين صفحه: 322
1395/10/14 سه شنبه دکتر رازانی خبر داد: عبور زوار از مرز خسروی در دستور کار دولت قرار گرفت

استاندار کرمانشاه از تصمیم دولت تدبیر و امید در زمینه عبور زوار اباعبداله الحسین (ع) در اربعین سال آینده از طریق مرز خسروی خبر داد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در سفر دو روزه ای که دیروز دوشنبه و امروز به تهران داشتیم برنامه های متعددی از سوی مدیریت ارشد استان مورد پیگیری قرار گرفت و خوشبختانه دستآوردهای خوبی نیز در پی داشت.

استاندار کرمانشاه افزود: در اولین روز از این سفر سمینار سراسری استانداران کشور برگزار شد که در این همایش موضوعات مختلفی همچون آیین اربعین حسینی، انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراها و همچنین مسایل مهم دیگری در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و امنیتی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این مقام عالی استان موضوع اربعین را یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این نشست معرفی کرد و گفت: ابعاد مختلف آیین باشکوه اربعین حسینی از جمله تعداد زوار و اقدامات انجام شده مورد بحث و بررسی کارشناسانه قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه این نشست وزیر محترم کشور اعلام کرد برنامه و تصمیم دولت این است که در اربعین سال آینده مرز خسروی برای عبور زوار اباعبداله الحسین (ع) باز شود.

دکتر رازانی اظهار داشت: در این زمینه مقرر شد تمامی اقدامات لازم از جمله مسایل مربوط به برقراری امنیت مسیر در داخل عراق پیگیری شود و سایر تمهیدات لازم در داخل کشور و به ویژه در کرمانشاه، صورت گیرد.

این مقام عالی استان عنوان کرد: در این سمینار تاکید شد موضوع عبور زوار از مرز خسروی به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد و در صورت لزوم مدیران مربوطه مسافرت هایی به کشور عراق انجام دهند و همچنین به منظور برنامه ریزی بهتر، مقامات کشور عراق نیز به ایران سفر کنند.

 

بیشتر
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.