استانداری کرمانشاه
يكشنبه 6 فروردين 1396   09:51:22
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
منوی اصلی
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 49380
تعداد بازديد از سايت: 21421668
تعداد بازديد زيرپورتال: 49380
اين زيرپورتال امروز: 11
در امروز: 5855
اين صفحه امروز: 11
شورای هماهنگی روابط عمومی های استان
1394/5/7 چهارشنبه روابط عمومی های برتر استان در 10 بخش معرفی خواهند شد

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری کرمانشاه گفت: توسعه و ارتقای جایگاه روابط عمومی ها مستلزم بگارگیری نیروهای هوشمند و توانمند در این زمینه است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ امیر بابایی دبیر ششمین جشنواره روابط عمومی های استان افزود: نگاه مدیران به روابط عمومی ها باید در راستای ایجاد خلاقیت ها و نوآوری ها در سازمان باشد زیرا روابط عمومی هر سازمانی موتور محرک فکری و مشاوره ای یک سازمان محسوب می گردد که این موضوع از نگاه مدیران نباید از قلم بیفتد.

وی تاکید کرد: روابط عمومی ها باید به سمت قوام و افزایش سرمایه اجتماعی سازمان ها حرکت کنند و نصب پلاکارد و بنر نگاه سنتی و غیرمدرنی است که هنوز متاسفانه در سازمان ها اولویت دارد و روابط عمومی ها را به واحد مراسمات و پشتیبانی تقلیل می دهد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به برگزاری جشنواره روابط عمومی های استان در 12 مردادماه اشاره کرد و گفت: مطمئناً برگزاری این جشنواره گام بلندی در راستای توسعه روابط عمومی های استان است که اگر مورد توجه مدیران استان نیز قرار بگیرد باعث تقویت روابط عمومی ها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار "همدلی و همزبانی میان دولت و ملت" خواهد بود.

بابایی اضافه کرد: خوشبختانه فعال کردن کمیته جشنواره روابط عمومی ها در کنار سایر کمیته ها از مصوبات اثرگذار شورای هماهنگی روابط عمومی ها بود که بصورت مستمر جلسات منظمی در مورد ششمین جشنواره روابط عمومی ها برگزار گردید و مقدمات برگزاری جشنواره مهیا شده است.

وی یادآوری کرد: برنامه ریزی های صورت گرفته بر این اساس است که در روز برگزاری جشنواره دوره آموزشی "شناخت افکار عمومی در روابط عمومی" توسط دکتر اسماعیل قدیمی از اساتید مطرح در علم ارتباطات کشور نیز برگزار می شود .

بابایی گفت: در مراسم جشنواره، روابط عمومی های برتر استان در 10 بخش با حضور استاندار و دکتر قدیمی استاد ارتباطات، معرفی خواهند شد.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.