استانداری کرمانشاه
يكشنبه 8 اسفند 1395   04:47:40
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
دکتر امیر شاه آبادی سرپرست فرمانداری شهرستان هرسین
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 295949
تعداد بازديد از سايت: 21040201
تعداد بازديد زيرپورتال: 295949
اين زيرپورتال امروز: 58
در امروز: 2758
اين صفحه امروز: 58
اخبار
1395/10/15 چهارشنبه تشکیل کمیته های ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در شهرستان هرسین

در اولین جلسه ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در شهرستان هرسین کمیته های تخصصی ، اعضاء و ارکان آن مشخص شدند.

نجف میرزا حسینی معاون فرمانداری شهرستان هرسین با اعلام این خبر افزود : با تشکیل کمیته های تخصصی در شهرستان  ساختار ، اعضاء و وظائف هر کدام از کمیته ها به منظور ارتقای خدمات سفر نوروز 96 معرفی و پیش بینی شدند.

وی اظهار داشت : وظیفه اصلی کمیته ها : پذیرایی ، ارائه خدمات متناسب و استقبال از مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد که می بایست با برنامه ریزی ، سازماندهی و نظارت بر انجام فعالیت ها این امر مهم را محقق ساخت.

میرزا حسینی عنوان کرد : در این راستا از ظرفیت ها و امکانات دستگاههای اجرای  به منظور معرفی توانمندیهای شهرستان در جهت توسعه گردشگری استفاده خواهد شد. 

در پایان این جلسه کمیته های خدمات حمل و نقل و ترافیک ، خدمات امداد و نجات ، خدمات انتظامی ،امنیتی و ترافیک شهری ، هماهنگی امور شهردارها و دهیاریها ، برنامه برنامه ریزی و آمار ، خدمات اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار ، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ، خدمات بهداشتی ، سلامت و محیط زیست و اطلاع رسانی ، تبلیغات امور فرهنگی و فضای مجازی توسط میرزا حسینی به عنوان کمیته های تخصصی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی توسط میرزا حسینی مشخص و معرفی شدند.

 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.