استانداری کرمانشاه
يكشنبه 6 فروردين 1396   10:01:14
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
ايده پور - فرماندار پاوه
.
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 314969
تعداد بازديد از سايت: 21421846
تعداد بازديد زيرپورتال: 314969
اين زيرپورتال امروز: 133
در امروز: 6033
اين صفحه امروز: 133
اخبار


1395/10/14 سه شنبه فرماندار پاوه: توجه به آموزش و پرورش زمینه ساز توسعه جامعه است فرماندار پاوه، آموزش و پرورش را اساس و زیربنای جامعه دانست و گفت: توجه به آموزش و پرورش زمینه ساز توسعه جامعه است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاوه پرویز ایده پور در جلسه شورای آموزش و پرورش افزود: توجه به آموزش و پرورش و معلمان به عنوان تأثیرگذارترین افراد بر جامعه و افکار عمومی، باعث تربیت بهتر دانش آموزان و ساختن آینده جامعه می شود.
وی ریشه بیکاری در کشور را ناشی از عدم آموزش و تربیت صحیح دانش آموزان دانست و گفت: تا به این مهم توجه نشود روز به روز شاهد افزایش بیکاران در کشور خواهیم بود.
وی افزود: توجه به معلمان و معیشت آنان موجب تمرکز این عزیزان بر آموزش و تربیت درست و علمی دانش آموزان شده و دانش آموزان ما با اتمام تحصیلات بلاتکلیف نشده و به جرگه بیکاران کشور نخواهند پیوست.
ایده پور، با اظهار خرسندی از برگزاری آیین های تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور گفت: ما در این مراسم از 10 تا 20 درصد پذیرفته شدگان تجلیل می کنیم اما نمی پرسیم که چرا 80 تا 90 درصد شرکت کنندگان پذیرفته نشدند و وضعیت آنان چه می شود و این نقص بزرگی است که هیچ گاه برای رفع و درمان آن تلاشی نشده است.
در ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش پاوه، گزارش از آخرین وضعیت آموزشی، پرورشی و فضاهای آموزشی را ارایه کرد و گفت: در تعدادی از مدارس شهر مشکلات حقوقی و ملکی داریم که نیازمند همراهی و مساعدت ادارات برای رفع مشکلات آنها هستیم.
مختار برزگرد فر، به موفقیت های این مدیریت در زمینه سوادآموزی اشاره کرد و گفت: شهرستان با 98 و چهار دهم درصد نرخ باسوادی در استان رتبه استان کرمانشاه را بخود اختصاص داده است.
در این جلسه مشکلات ملکی و حقوقی تعدادی از مدارس شهرستان بررسی و راهکارهای رفع این مشکلات ارایه شد.
منبع: روابط عمومی فرمانداری پاوه
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.