استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:29:39
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
فرامرز اکبری
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 346767
تعداد بازديد از سايت: 21451139
تعداد بازديد زيرپورتال: 346767
اين زيرپورتال امروز: 329
در امروز: 9138
اين صفحه امروز: 329
اخبار
1395/10/22 چهارشنبه مدیرکل امور مرزی وزارت کشور: نیروهای مسلح احاطه کامل بر نوار مرزی دارند مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: هم اکنون با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح ، امنیت کامل در مرزهای کشورمان حاکم است و نیروهای مرزبانی و نظامی احاطه کامل بر نوار مرزی دارند. به گزارش خبرنگار ایرنا، مجید آقابابایی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مرزهای خسروی، پرویزخان و سومار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در قصرشیرین افزود: نیروهای مرزبانی و نظامی با هرگونه تحرک دشمنان به شدت برخورد می کنند و هم اکنون وضعیت امنیتی مرزهای استان کرمانشاه با عراق در شرایط بسیار مطلوبی است. 
وی هدف از انجام این بازدید را بررسی آخرین وضعیت امنیتی مرزهای استان کرمانشاه ذکر کرد و اظهار داشت: شرایط حاکم در نوار مرزی این استان بسیار مطلوب است.
وی بیان کرد: همچنین در بازدید از مرز رسمی پرویزخان وضعیت این مرز نسبت به سال های گذشته ساماندهی شده و روند تردد مسافر و صادرات کالا از این مرز با سهولت انجام می شود. 
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اضافه کرد: برنامه ریزی لازم صورت گرفت تا روند صادرات با تسهیل کامل از این مرز رسمی (پرویزخان) انجام شود. 
آقابابایی گفت: همچنین با دستور و تاکید وزیر کشور، قرار است که مرز خسروی در صورت وجود امنیت پایدار برای تردد زائران عتبات عالیات بازگشایی شود. 
وی ادامه داد: در برنامه ریزی آینده و با مذاکراتی که با کشور عراق انجام می شود، اگر وضعیت امنیتی استان دیالی عراق اجازه دهد، مرز خسروی را برای تردد زائران عتبات عالیات بازگشایی می کنیم. 
وی افزود: همچنین روند توسعه صادرات کالات و مبادلات مرزی را با همکاری دستگاه های متولی در مرز خسروی توسعه می دهیم که برای این مهم طرف عراقی نیز قول های مساعدی داده است. 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.