استانداری کرمانشاه
پنجشنبه 3 فروردين 1396   10:45:26
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار

یاورمحمدی   فرماندار شهرستان سنقرو کلیایی
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 387282
تعداد بازديد از سايت: 21384535
تعداد بازديد زيرپورتال: 387282
اين زيرپورتال امروز: 87
در امروز: 4840
اين صفحه امروز: 87
اخبار


1395/10/15 چهارشنبه بازدید ازخانواده های شهدا در سنقرو کلیایی انجام شد مسئولین شهرستان سنقرو کلیایی در راستای ادامه برنامه دیدارهای مستمر با خانواده های شهدای گرانقدر، از خانواده های معظم شهیدان ابراهیم صدری و عباسعلی خسروی دلجویی کردند.

فرماندار سنقرو کلیایی به همراه حجت السلام مجید صفدری امام جمعه این شهرستان در بازدید از خانواده های معظم شهدا در این شهرستان گفت: شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با ایثار گریهای خود در دفاع ازایران اسلامی حماسه آفریدند و امروز وظیه ما این است که با سرکشی از خانواده های معظم شهدا این عزیزان را مورد تکریم قرار دهیم.

یاور محمدی با تشریح  اهمیت ادامه راه شهدا افزود: امروز بایستی تفکر و نگرش تکریم شهدا و خانواده معظم آنها به صورت فرهنگ عمومی درآمده و در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به فرهنگ شهادت، خانواده معظم شهدا به عنوان الگوهای صبرومقاومت به نسل جوان جامعه معرفی شوند.

وی گفت: در زمانی که نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران مورد تهدید همه جانبه استکبار و ایادی آن قرار گرفته بود خانواده معظم شهدا با ایستادگی و مقاومت باعث دلگرمی رزمندگان اسلام می شدند که ایثار و از خود گذشتگی آنها، مسؤولیت ما را در خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگین تر می کند.

منبع: روابط عمومی فرمانداری سنقرو کلیایی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.