استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:27:09
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار

یاورمحمدی   فرماندار شهرستان سنقرو کلیایی
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 389181
تعداد بازديد از سايت: 21451109
تعداد بازديد زيرپورتال: 389181
اين زيرپورتال امروز: 326
در امروز: 9108
اين صفحه امروز: 326
اخبار

1395/10/20 دوشنبه طرح ملی خانواده آماده درمخاطرات(خادم) درسنقروکلیایی آغازشد طرح ملی خانواده آماده درمخاطرات(خادم) با حضور فرماندار و سایر مسئولین استان و شهرستان، همزمان باشهرستانهای تعیین شده در سراسر کشور و استان کرمانشاه در محل جمعیت هلال احمر سنقرو کلیایی آغاز شد.

فرماندار سنقرو کلیایی در مراسم آغاز اجرای طرح خادم دراین شهرستان با تسلیت عروج ملکوتی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی حادثه غم انگیز زلزله شهرستان بم و کشته شدن بیش از 40 هزار نفر در این حادثه را به دلیل عدم آمادگی وعدم ایجاد توانمندی ذهنی و حساس کردن مردم با ارائه شیوه هایی برای به حد اقل رساندن خسارت ها در برابر حوادث غیر مترقبه دانست.

یاورمحمدی با بیان اینکه ازتمامی ظرفیتها برای اجرای هر چه بهترطرح ملی خانواده آماده در مخاطرات استفاده خواهیم کرد گفت:کوتاهی، بی توجهی و غفلت در بحث آگاه سازی وارائه آموزشها و ایجاد حساسیت در بین مردم برای مقابله با بحرانهای احتمالی زمینه نابودی انسانها را فراهم می کند.

وی افزود:کار داوطلبان جمعیت هلال احمر که در اجرای این طرح آموزش های لازم را فراگرفته اند و برای ارائه آموزش به درب منازل مراجعه می کنند بسیار ارزشمند است.

احمد بخشی رئیس جمعیت هلال احمر سنقرو کلیایی هم گفت: در اجرای این طرح در مرحله اول تعداد  یک هزار خانوار در 12 مرحله  توسط 20 داوطلب جمعیت هلال احمر مورد آموزش چهره به چهره قرار خواهند گرفت.

منبع: روابط عمومی فرمانداری سنقرو کلیایی
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.