استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:38:47
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
ايده پور - فرماندار پاوه
.
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 315451
تعداد بازديد از سايت: 21451261
تعداد بازديد زيرپورتال: 315451
اين زيرپورتال امروز: 162
در امروز: 9260
اين صفحه امروز: 162
اخبار


1395/8/26 چهارشنبه تخصیص بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار برای عمران و توسعه شهر پاوه فرماندار پاوه گفت: به منظور عمران و توسعه شهر پاوه بیش از 15 میلیارد ریال اعتبار به شهرداری این شهر اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاوه پرویز ایده پور در نشست بررسی مسایل و مشکلات شهر پاوه اظهار امیدواری کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر با هم افزایی بیشتر و برنامه ریزی دقیق بتوانند بسیاری از مسایل و مشکلات شهری را مرتفع نمایند.
وی اعضای شورای اسلامی شهر را به اجتناب از پرداختن به حاشیه ها و مسایل غیرمرتبط توصیه کرد و از آنان خواست با عمل به وظایف قانونی خود به عمران و توسعه شهری و حفظ و ارتقای جایگاه شورا کمک کنند.
فرماندار پاوه با انتقاد شدید از وضعیت ورودی شهر پاوه و بی توجهی شهرداری و راه و شهرسازی به ساماندهی این نقطه مهم شهر، از الحاق روستاهای دوریسان، چورژی و سرکران به شهر پاوه خبر داد.
وی افزود: کار الحاق این روستاها به شهر پاوه به لحاظ تقسیمات کشوری انجام شده و شهرداری پاوه باید پیگیر اجرای ماده 99 و استیفای حقوق شهرداری وفق همین قانون باشد.
فرماندار پاوه از عملکرد ضعیف پلیس ساختمان شهرداری پاوه و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرقانونی نیز انتقاد کرد و بر تقویت این بخش مهم شهرداری و فعالیت چشمگیر آن تأکید کرد.
ایده پور همچنین از اختصاص مبلغ 410 میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان کرمانشاه به شهرستان پاوه خبر داد و گفت: این مبلغ بطور صدرصد تخصیص داده می شود.
شهرستان پاوه با بیش از 60 هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد که دارای پنج شهرداری، سه بخشداری و 37 دهیاری است
منبع: روابط عمومی فرمانداری پاوه
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.