استانداری کرمانشاه
شنبه 5 فروردين 1396   04:35:59
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار


        حسین ویسمرادی

   فرماندار شهرستان روانسر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 363014
تعداد بازديد از سايت: 21406170
تعداد بازديد زيرپورتال: 363014
اين زيرپورتال امروز: 47
در امروز: 2444
اين صفحه امروز: 47
اخبار
1395/10/13 دوشنبه امام جمعه روانسر در جلسه اخلاق مدیران: منادیان دفاع از حقوق بشر در بسیاری از ممالک دست درازی می کنند

منادیان دفاع از حقوق بشر در بسیاری از ممالک دست درازی می کنند

امام جمعه روانسر گفت: افرادی که خود را پیرو حضرت عیسی (ع) و منادی دفاع از حقوق بشر معرفی می کنند در بسیاری از ممالک و کشورها دست درازی می کنند.

ماموستا ملا عبدالله غفوری در جلسه اخلاق مدیران شهرستان روانسر که در محل دانشگاه آزاد اسلامی روانسر برگزار شد افزود: مقام و منزلت حضرت عیسی(ع) بسیار رفیع است و  ظلم ستیزی یکی از خصایص آن حضرت بود.

وی تصریح کرد: دشمن هر لحظه با توطئه و ترفندی جدید در پی تضعیف مسلمانان است که باید امت اسلامی با پیروی از شریعت دین مبین اسلام و بهره گیری از سیره و سنت پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) راه نفوذ دشمنان را مسدود کنند.

امام جمعه روانسر اظهار داشت: در هر جامعه ای که اخلاق اسلامی حاکم باشد زمینه تعالی و اعتلای آن جامعه فراهم خواهد شد.

ماموستا غفوری با بیان اینکه تقوا در همه مراحل زندگی لازم و ضروری است  اضافه کرد: انجام فرایض دینی ، دوری جستن از گناه و شکر نعمت های الهی باید در زندگی همه انسانها نهادینه شود.

وی ادامه داد: ما امت اسلامی باید به آنچه که در اطراف ما رخ می دهد بصیرت ، آگاهی ، هوشیاری و وظیفه شناسی لازم را داشته باشیم.

بساطعلی نوری معاون فرماندار روانسر نیز گفت: رفتار مسئولین با مردم باید توام با حسن خلق و  صداقت باشد و برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

سرهنگ علی اصغر اله دانه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روانسر نیز گفت: کار و خدمت به مردم ممکن است ما را از پرداختن به برخی از مسائل غافل سازد، به همین منظور سعی شده است تا نشست های درس اخلاق بهانه ای برای دورهم آمدن مدیران و آموختن بیشتر آموزه های اخلاقی و اسلامی باشد.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.