استانداری کرمانشاه
سه شنبه 8 فروردين 1396   16:33:59
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار


        حسین ویسمرادی

   فرماندار شهرستان روانسر

بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 364156
تعداد بازديد از سايت: 21451187
تعداد بازديد زيرپورتال: 364156
اين زيرپورتال امروز: 261
در امروز: 9186
اين صفحه امروز: 261
اخبار
1395/10/20 دوشنبه امام جمعه روانسر: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی اثر گذار در تاریخ انقلاب اسلامی بود

امام جمعه روانسر گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی اثر گذار و کارآمد در شکوفایی ، تداوم و اقتدار انقلاب اسلامی بود.

ماموستا ملا عبدالله غفوری ضمن تسلیت ارتحال جانگداز رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آیت الله هاشمی یار دیرین و صمیمی امام راحل(ره) و دوست و رفیق مقام معظم رهبری بود که خبر درگذشت ایشان مایه تاثر و حزن و اندوه همگان شد.

وی تصریح کرد: آیت الله هاشمی شخصیتی تاثیر گذار در ایران اسلامی ، جهان اسلام و حتی شخصیتی جهانی بود که خدمات و دلسوزی های ایشان برای نظام ستودنی است.

امام جمعه روانسر اظهار داشت: آن بزرگوار قبل از انقلاب،  برای اعتلای اسلام و ایران عزیز و بخاطر عشق و علاقه ی فراوانی که به امام راحل(ره) داشت شکنجه های فراوانی را متحمل شد.

ماموستا غفوری اضافه کرد: ایشان بعد از پیروزی انقلاب نیز یکی از پایه ها و ارکان پیشرفت انقلاب بود و در همه دوران ها و عرصه های انقلاب با تمام توان ایثار و از خودگذشتگی کرد.

وی آیت الله هاشمی رفسنجانی را از موثرترین نیروهای انقلاب دانست و گفت: این فقدان و ضایعه را به مقام معظم رهبری ، همه مسلمانان جهان و به ویژه ملت شریف و نجیب ایران اسلامی و مردم عزیز منطقه اورامانات تسلیت می گوییم و انشاء الله که روح ایشان  با امام راحل و شهدای والامقام ایران اسلامی  محشور شود.

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.