استانداری کرمانشاه
پنجشنبه 3 فروردين 1396   10:45:19
English
|
صفحه اصلی
تماس با ما
نقشه سایت
فرماندار
علیرضا ایزدی فرماندار شهرستان کنگاور
بازدیدها
تعداد بازديد اين صفحه: 347904
تعداد بازديد از سايت: 21384534
تعداد بازديد زيرپورتال: 347904
اين زيرپورتال امروز: 66
در امروز: 4839
اين صفحه امروز: 66
اخبار
1395/6/27 شنبه دهیاران نمایندگان تام الاختیار دولت در روستاها هستند/ دهیاران در اجرای سرشماری با تمام توان همکاری کنند جلسه هم اندیشی و آشنایی فرماندار با دهیاران روستاهای کنگاور برگزار شد
جلسه هم اندیشی و آشنایی فرماندار با دهیاران روستاهای کنگاور برگزار شد                  
   علیرضا ایزدی فرماندار کنگاور در این نشست اظهار داشت: زیربنای توسعه شهرستان و کشور توسعه روستایی است و اگر در روستاها پویایی لازم  وجود نداشته باشد توسعه شهرستان با مشکل روبرو خواهد بود.


وی ادامه داد: اصل کاری من بر تعامل با مجموعه های  همکار استوار است و دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها باید در راستای فعالیت ها و اهداف فرمانداری، استانداری و وزارت کشور نسبت به امید آفرینی برای مردم و بخصوص نسل جوان با تفکر و چاشنی تدبیر عمل کنند و دهیار، بخشدار و ... یک مجموعه همراه برای رسیدن به اهداف دولت تدبیر و امید می باشند.      

                                                
    فرماندار کنگاور خطاب به دهیاران گفت: من از شما تفکر و تدبیر می خواهم، تفکر و تدبیری که اقتصاد، عمران و وضعیت فرهنگی روستاها را به سامان برساند.    

                        
  ایزدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرشماری نفوس و مسکن سال 95  گفت: پایه ی هر جامعه توسعه یافته ای آمار و اطلاعات صحیح است و دهیاران به عنوان نمایندگان تام الاختیار دولت در روستاها آمار و سرشماری پیش رو را جدی بگیرند و با همکاری دفاتر مخابرات روستایی و مراکز خدمات کشاورزی نسبت به اطلاع رسانی جهت سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن حداکثر توان خود را به کار گیرند.
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (ksguest)


Powered By Sigma ITID.