+ 0 -
ADA
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
با حضور فرماندار پاوه و منتخب مردم اورامانات در مجلس
آئین تجلیل از معلمان سرآمد منطقه نوسود، با حضور فرماندار پاوه ، منتخب مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اعضای شورای ادرای بخش نوسود، ائمه جمعه و جماعات، فرماندهان نظامی و انتظامی و فرهنگیان و معلمان در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی شهر نوسود برگزار گردید.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
فرماندار پاوه در آیین بزرگداشت روز شوراها
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاوه ، علیرضا حیدری فرماندار پاوه روز سه شنبه، مصادف با یازدهم اردیبهشت ماه جاری، در آئین گرامیداشت روز شوراها، این روز را فرصت مغتنم ارج نهادن به زحمات و تلاشهای کسانی دانست که امانتدار و وکیل مردم هستند.
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه:
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه، در نشست گرامیداشت روز شورا در شهرستان پاوه که صبح روز سه شنبه، یازدهم اردیبهشت ماه در سالن جلسات شهید سلیمانی فرمانداری پاوه برگزار گردید، با اشاره به موارد و مشکلات احصاء شده و مطروحه در نشست مذکور گفت: تامین آب شرب و کاهش تنش آبی احتمالی، از مهم ترین برنامه های عمرانی دولت سیزدهم است.
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
در بازدید فرماندار پاوه صورت گرفت؛
علیرضا حیدری فرماندار پاوه به همراه معاونت برنامه‌ریزی فرمانداری ، رییس اداره صمت و دستیار مردمی فرماندار از طرح تولیدی انواع دستمال و حوله تن پوش در شهر پاوه بازدید کرد.
گزارش تصویری (آرشیو)