نسخه آزمایشی
Menu

بانوان کوزران مشارکت خوبی در برنامه کاهش آسیب های اجتماعی دارند

سفر دكتر ابتكار به بخشداري كوزران


فرماندار کرمانشاه از بانوان بخش کوزران در این شهرستان به عنوان فعال ترین بانوان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی نام برد و خواستار اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای افزایش کارگاه های آموزشی در این بخش شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار دفتر امور زنان استانداري كرمانشاه به نقل از ایرنا؛ فضل الله رنجبر روز شنبه در نشست بازآموزی طرح تاب آوری و ارتقا توان افزاری جوامع محلی با حضور دکتر ابتکار معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده در بخشداری کوزران افزود: نشست های خوبی در این بخش در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در حال برگزاری است که نیازمند حمایت بیشتر است.
وي ارتقای توانمندی های بانوان در حوزه های مختلف را هدف اصلی این کارگاه های آموزشی دانست و گفت: باید تلاش کنیم مشابه این کارگاه ها را بیشتر برگزار کنیم.
فرماندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود به جمعیت 17 هزار نفری این بخش نیز اشاره کرد و گفت: در این بخش مردم اهل سنت، اهل حق و اهل تشییع از سال های دور در کنار هم به صورت مسالمت آمیز زندگی می کنند.
رنجبر این بخش را یکی از مناطق کشاورزی و دامداری دانست و افزود: بانوان مشارکت خوبی در راستای فعالیت های کشاورزی و دامداری دارند که باید مورد حمایت قرار گیرند.
وي به وقوع زلزله در این بخش نیز اشاره کرد و گفت: یک هزار و 500 واحد آسیب دیده ناشی از زلزله برای دریافت تسهیلات ثبت نام کردند که از این تعداد یک هزار و 150 پرونده قرارداد منعقد شد.
به گفته فرماندار، در دهه فجر امسال 600 واحد مسکونی تحویل مردم کوزران شد.
بازدید از اورژانس اجتماعی، خانه امن و بند نسوان و سرکشی از یک خانواده ایثارگر و معلول از دیگر برنامه های سفر ابتکار به کرمانشاه است.
معاون رییس جمهوری همچنین بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان در سرسرای شهدای دولت استانداری شرکت خواهد کرد و در صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز حضور خواهد یافت.