نسخه آزمایشی
Menu

نشست مديركل اجتماعي استانداري با دبيران و اعضاي سمن هاي شهرستان پاوه

نشست مديركل اجتماعي استانداري با دبيران و اعضاي سمن هاي شهرستان پاوه


مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در سخنانی از همه ی كساني كه در صف اول مقابله با آسیب های اجتماعی ومسائل زیست محیطی ،حقوق شهروندی و… به کمک دولت آمدند تشکر كرد.

علیرضا گودرزی در ادامه گفت:  مشکلات آسیب های اجتماعی در کل کشور جامعیت دارند ویک شبکه درهم تنیده را به وجود آورده است ، اعتیاد با بیکاری، بیکاری با طلاق ، خودکشی با و.. همگی با هم گریبانگیرند ودر واقع مشکلاات جامعه بسیار بسیار گسترده اند و اعتبارات دولتی به تنهایی جوابگوی این همه مشکلات نیستند.به همین جهت از پتانسیل ها وظرفیت های موجود در جای جای ایران عزیز وبلاخص در شهرستان پاوه باید نهایت استفاده را نمود.

وي افزود: این ظرفیت ها باید تجمیع شوند وبا همراهی وتعاون در راه حل کارشناسی مسائل گام برداریم. برنامه های خوبی برای حقوق شهروندی داریم و برنامه های خلاقانه ای از جانب شما عزیزان را می پذیریم ودر مبحث سمن ها معتقدیم مشارکت مردم باعث افزایش سرمایه ی اجتماعی می شود اگر ما سرمایه اجتماعی را به عنوان اعتمادبین ملت ودولت بدانیم همین مشارکت باعث تشدید سرمایه ی اجتماعی می شود.

گودرزي افزود:بالغ بر ۷۰۰۰ کیسه زباله درسطح استان توزیع خواهیم نمود  ۷۰۰۰ کیسه جای نان پارچه ای نیز در راستای فرهنگ سازی بین شهروندان توزیع شده است

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری دربحث کمی وکیفی سازمان های مردم نهاد، همراهی جمع را مطالبه نمود وگفت:  در این راستا کمک کار ما باشید ، خوشبختانه اعتبارات حوزه آسیب های اجتماعی از زمانی که رهبر معظم انقلاب درجلسه ای که با سران نظام داشتند بسیار مورد توجه واقع شده وهرسال نسبت به سال قبل با رشد فزاینده ای مواجه گردیده وبا سازمان های مردم نهادی که در رابطه با آسیب های اجتماعی کار می نمایند بالغ بر ۶۸۵ میلیون تومان توزیع می نمائیم..