Menu

5 هزار دانش آموز تحت آموزش طرح نظام مراقبت اجتماعی قرار دارند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه: 5 هزار دانش آموز تحت آموزش طرح نظام مراقبت اجتماعی قرار دارند


معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جاری تعداد 5 هزار تن از معلمان، دانش آموزان و والدین تحت آموزش های طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) قرار می گیرند.

سلمان محمدی در اولین نشست کمیته علمی - اجرایی نماد در سال تحصیلی 97 - 96، افزود: امسال طرح نماد در دو منطقه ناحیه یک شهر کرمانشاه و شهرستان پاوه برای دومین سال متوالی اجرا می شود، بنابراین برای آموزش مهارت های ارتقایی تعداد 4 تن از مشاوران به تهران اعزام و آموزش های لازم را فرا گرفتند تا در نیمه دوم آبان ماه نسبت به برگزاری دوره ضمن خدمت ویژه معلمین مجری طرح نماد اقدام شود.

محمدی تاکید کرد: طرح نماد از بهترین طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد که طی آن قرار است، سایر دستگاه های مربوطه برای حمایت، درمان و مدد کاری به کمک آموزش و پرورش بیایند.

محمدي با بيان اينكه طي سال گذشته از حمايت هاي بي دريغ دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه برخوردار بوده اند افزود بخشي از اعتبارات طرح تقسيم كار ملي كه از سوي مركز امور اجتماعي و فرهنگي وزارت كشور به وزارتخانه ها و به تبع استان ها داده شد در سال گذشته به طرح نماد اختصاص يافت.