نسخه آزمایشی
Menu

مشارکت اجتماعی شهروندان " کرونا " را شکست میدهد

مشارکت اجتماعی شهروندان " کرونا " را شکست میدهد


مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری : مشارکت اجتماعی شهروندان " کرونا " را شکست می دهد . بازدید مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی از محل تولید محلول های ضد عفونی

§         فریبرز نجفی مهر در حاشیه بازدید از محل تولید محلول های ضد عفونی که با همت ارتش و با حضور گروه های جهادی و برخی سمن ها راه اندازی گردیده ، با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در روزهای اخیر توسط این مجموعه ، اظهار داشت : به دلیل گستردگی تاثیر بیماری کرونا بر مناسبات اجتماعی و اقتصادی جامعه ، دولت هیچگاه نمی تواند بدون مشارکت مردم بر این بیماری غلبه نماید.

§         مسئول کمیته سازمان های مردم نهاد و مشارکت اجتماعی ستاد کرونای استان ادامه داد : مشارکت مردم نیز در دو بخش قابل ملاحظه و مورد نظر می باشد یک بخش آن احترام توده های مردم به پروتکل های سازمان بهداشت جهانی در مواجهه با کووید 19 ، برای درخانه ماندن جهت قطع زنجیره انتقال این ویروس می باشد و تجلی دیگر مشارکت مردم ، حضور گروه های سازمان یافته مردمی مانند سمن ها ، هیئت های مذهبی ، گروه های جهادی و ... در عرصه ارائه آموزش های لازم به مردم جهت پیشگیری و تهیه و توزیع پک های بهداشتی در مناطق کم برخوردار است .

§         وی تاکید کرد :  خوشبختانه این روزها شاهد هم افزایی خوب و قابل ستایش این گروه ها در استان هستیم .