Menu

فرهنگسراهای کرمانشاه با برگزاری دوره های آموزشی پررونق می شود

فرهنگسراهای کرمانشاه با برگزاری دوره های آموزشی پررونق می شود


سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، برنامه های ویژه ای برای پررونق شدن فرهنگسراهای کرمانشاه درنظر گرفته ایم.

علی عبدالمالکی سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه گفت: برای رونق فرهنگسراها برنامه های زیادی داریم و توافقاتی برای آموزش، با جهاد دانشگاهی حاصل شده است.


وی با بیان اینکه هم اکنون سه فرهنگسرا در شهر کرمانشاه وجود دارد، گفت: فرهنگسرای گل نرگس در ابتدای شهرک ژاندارمری، فرهنگسرای شهر در چهارراه جوانشیر و فرهنگسرای کوثر در پارک درخشان 2 واقع در چهارراه سی متری دوم قرار گرفته است.


عبدالمالکی ادامه داد: یک فرهنگسرای دیگر در منطقه فرهنگیان فاز 2 کرمانشاه در دست احداث است که در مرحله پایانی تکمیل و آماده سازی قرار دارد و تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.


سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه در بخش دیگر از سخنانش به افتتاح نگارخانه کرمانشاه اشاره کرد و افزود: درب نگارخانه شهر کرمانشاه واقع در چهارراه شهید مطهری غربی(چهارراه جوانشیر) 20 دیماه همزمان با افتتاح نمایشگاه عکس زلزله، به روی هنرمندان و عموم شهروندان گشوده می شود.


به گفته وی، همه هنرمندان هنرهای تجسمی و تصویری برای ارائه و نمایش آثار می توانند با اداره هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارتباط گرفته و برای مدت و زمان مورد درخواست هماهنگی لازم را برای اختصاص فضای نمایشگاهی نگارخانه انجام دهند.

 


از جمعیت 2میلیون نفری استان کرمانشاه حدود یک میلیون تن در شهر کرمانشاه سکونت دارند.