نسخه آزمایشی
Menu

برگزاری اولین جشنواره ورزشی بانوان شهرستان قصرشیرین

برگزاری اولین جشنواره ورزشی بانوان شهرستان قصرشیرین


اولین جشنواره ورزشی بانوان شهرستان قصرشیرین روز چهارشنبه مورخ 24/11/97 با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان کشور و مسئولان شهرستانی در محل بوستان بسیج این شهرستان برگزار گردید .

اولین جشنواره ورزشی بانوان شهرستان قصرشیرین روز چهارشنبه مورخ 24/11/97 با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان کشور و مسئولان شهرستانی در محل بوستان بسیج این شهرستان برگزار گردید . در این مراسم با توجه به حضور مهمان ویژه به بیان پتانسیل ها و زیرساخت های ورزشی این شهرستان جهت برگزاری مسابقات ورزشی ملی و بین المللی و اینکه قصرشیرین با توجه به آب و هوای بسیار خوب و مطبوع در زمستان می تواند محلی برای برگزاری اردوهای تیم های ورزشی و مسابقات داخلی و بین المللی باشد, پرداخته شد. در این راستا نیز زیرساخت های اقامتی و هتلینگ شهرستان که می تواند فضای مناسب و البته کم هزینه تر از سایر نقاط کشور را برای برگزاری کمپ های آمادگی تیم های ورزشی در برداشته باشد, معرفی شد. همچنین استعدادهای ورزشی بانوان شهرستان در حوزه های مختلف ورزشی مطرح گردید که با درخشش در سطح استان و حتی کشوری می توانند پیشرفت های بیشتری را در میادین داخلی و خارجی کسب نمایند.

در ادامه این مراسم معاون توسعه ورزش بانوان , پویایی و توسعه ورزش بانوان را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی دانست که بر خلاف زمان قبل از انقلاب اسلامی پیشرفت و موفقیتهای ارزشمندی در عرصه های مختلف کسب کرده است . وی اشاره کرد ورزش بانوان قبل از انقلاب اسلامی تشکیلات خاصی نداشت و در شورای انقلاب از یک کمیته اکنون در چهل سالگی انقلاب به یکی از معاونت های وزارت ورزش و جوانان ارتقاء یافته و بانوان ورزشکار ایرانی در سطح میادین داخلی و بین المللی توانسته اند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنند.

در این جشنواره هریک از تیم های مختلف ورزشی بانوان چندین دقیقه به اجرای تمرین و حرکات ورزشی پرداختند و در پایان از تیم های برتر و سرپرستان تیم ها با اهدای جوایزی تجلیل شد.