نسخه آزمایشی
Menu

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار خواهد کرد؛ آیین نکوداشت استاد محمد رشید امینی

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار خواهد کرد؛ آیین نکوداشت استاد محمد رشید امینی


جلسه هماهنگی و برنامه ریزی آیین نکوداشت شاعر، محقق، پیشکسوت و از فعالان حوزه تحقیق و پژوهش در ادبیات، امروز شنبه (٢ تیر) برگزار شد.

جلسه هماهنگی آیین نکوداشت شاعر، محقق و پیشکسوت ادبیات شهرستان پاوه، استاد محمد رشید امینی در محل دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه هدایت محمودی  ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاد محمد رشید امینی را از چهره های شاخص و ماندگار حوزه تحقیق و پژوهش دانست  و اذعان نمود تلاش همه عزیزان در برگزاری باشکوه این مراسم میتواند گوشه ای از چهار دهه خدمات و زحمات این بزرگوار را ارج بنهد.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز بیان داشت: یکی از افتخارات مهم کشور علی الخصوص مفاخر غرب کشور وجود چنین شخصیت هایی است که زندگی و عمر خود را بدون هیچ گونه توقع و انتظاری در خدمت فرهنگ مملکت خود قرار داده اند.
وی گفت: منطقه اورامانات، منطقه ای است که از اهالی با فرهنگ و شخصیت اهل سنت شکل گرفته و مردمانی هستند که از فرهنگ غنی برخوردار هستند. 


جعفری در خصوص برگزاری این همایش گفت: یکی از اولویت های استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اجرای چنین بزرگداشت هایی است و ما تمامی سعی و تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر این برنامه ها به کار خواهیم گرفت.
در ادامه، حاضرین در جلسه آمادگی خود را جهت حضور و انجام وظایف محوله در این مراسم اعلام نمودند.