Menu
اخبار
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: مناطق زلزله استان از روز يكشنبه باران و کاهش دمای روزانه را خواهند داشت.


رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در این محورها خبر داد

نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو با تاکید بر اینکه مردم باید به آمار ارائه شده از سوی ستاد بحران درخصوص تعداد فوت‌شدگان و مجروحان توجه کنند، گفت: هیچ دلیلی برای پنهان کردن آمار فوت شدگان زلزله وجود ندارد، قطعا اعلام آمار درباره کشته شدگان آن هم به یکباره بیش از دو برابر خلاف واقعیت است و ممکن است تحت تاثیر فضای احساسی چنین سخنی طرح شده باشد.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از پذیرش بیش از هشت هزار نفر از مصدومین زلزله اخیر در بیمارستان صحرایی جمعیت هلال احمر واقع در شهرستان سرپل‌ذهاب خبر داد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از برقراری بیمه بیکاری برای حدود 10 هزار نفر از زلزله زدگان کرمانشاه که بیمه تامین اجتماعی داشته و بیکار شده‌اند، خبر داد.

وزیر کشور در جلسه ستاد بحران استان كرمانشاه با اشاره بر گستردگي ابعاد زلزله و صدور دستور براي برطرف شدن نيازهاي اوليه مردم گفت : مسئولين استان در اولين فرصت برآورد خسارت بدهند.


استاندار کرمانشاه گفت: در برآورد اولیه ما حدود ۴۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در زلزله اخیر خسارت دیده و یا تخریب شده‌اند.

با همت مردم نيك انديش 27 محموله از کمک‌های غیرنقدی مرم کرمانشاه به مناطق زلزله زده استان ارسال شد.