Menu
۳۰ آبان ۱۳۹۶
لزوم آسیب‌شناسی مدیریت امداد توسط تشکل های مردم نهاد در حوادث
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه با اشاره به مشکلات امداد رسانی به زلزله زدگان توسط تشکل های مردم نهاد، بر لزوم آسیب شناسی در این زمینه تاکید کرد.
۲۰ آبان ۱۳۹۶
ایجاد شور و نشاط در بین مردم یک عنصر لازم در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است
عليرضا گودرزي با بیان اینکه اعتبارات حوزه کنترل و ‌کاهش آسيبهاي اجتماعي استان قابل توجه است گفت:در تیر ماه امسال ۹۰طرح به همراه گزارشی از وضعیت آسیب های اجتماعی و فرهنگی استان را به وزارت کشور فرستادیم که این طرح ها مورد ارزیابی قرار گرفته و با برخی از آنها موافقت به عمل آمده و اعتبار لازم را برای اجرا تخصیص دادند.
۲۰ آبان ۱۳۹۶
براي اجراي كارهاي فرهنگي همه دستگاهها بايد حضوري جدي داشته باشند.
امروزه انجام خیلی ازكارهاي فرهنگي به تنهايي از عهده يك سازمان یا دستگاه دولتی برنمي آيد. لازم است همه دستگاهاي مرتبط در این‌خصوص حضوري جدي داشته باشند.
۰۴ آبان ۱۳۹۶
مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه گفت:

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه از وجود 38 هزار و 500 بیمار خاص و صعب العلاج در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا، علیرضا گودرزی امروز (3 آبان ماه) در جلسه کمیته «بیماران خاص و صعب العلاج»، با اشاره به وجود 38 هزار و 500 بیمار خاص و صعب ...

۰۴ آبان ۱۳۹۶
با حضور مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه:

مجوز دو انجمن« حمايت از بيماران سرطاني» و انجمن «حمايت از كودكان آسيب ديده شنوايي » که توسط مهندس بازوند استاندار کرمانشاه امضاء شده بود طی مراسمي در دفتر امور اجتماعی تحویل مدیران عامل این سازمان مردم نهاد گردید.   به گزارش واحد خبراداره كل روابط ...

اخبار (آرشیو)