Menu
۰۵ مهر ۱۳۹۶
مدیرکل اجتماعی استانداری کرمانشاه خبرداد:
راه‌اندازی ۱۰ مرکز تسهیل گری و توسعه اجتماعی در مناطق حاشیه ای شهر کرمانشاه
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
استاندار کرمانشاه در همايش مهر تحصيلي و دست هاي مهرباني :

اسدالله رازانی در همایش مهر تحصیلی و دست های مهربانی که در آستانه سال تحصیلی جدید در کرمانشاه برگزار شد، بر لزوم تکریم واقفین تاکید کرد و این مهم را در راستای سمت و سو دادن افراد به سمت وقف اثرگذار دانست   رازانی راه نجات جامعه از فقر را توجه به ان ...

۲۳ شهریور ۱۳۹۶
مدير كل امور فرهنگي و اجتماعي استانداري كرمانشاه :
عليرضا گودرزي مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه در مراسمي كه براي تجليل از دوچرخه سواران صلح و دوستي در هوانيروز كرمانشاه برگزار شد شهيدان را حافظان واقعي حريم ارزشها ناميد و حركت در مسير آنها را رمز موفقيت چهار دهه عمر انقلاب دانست .
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه :
عليرضا گودرزي مدير كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري كرمانشاه روز چهارشنبه 16 شهريور در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان کرمانشاه با موضوع هدایت و راهبری کارگروه استانی پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد شهری گفت: در سال جاري 16 سمن سرا در شهرستان هاي استان خريداري يا احداث مي گردد و در اختيار سازمان هاي مردم نهاد استان قرار ميگيرد .
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه گفت: زبان فارسی باید بتواند در دنیای مدرن امروز با وجود گسترش فن آوری و تهاجم فرهنگی کارآمدی خودش را نشان دهد و دچار استحاله نشود.
اخبار (آرشیو)